Radek Majdan i jego żona świętują 1 rocznicę ślubu


Ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie zeszłego roku. Para pobrała się 10 września 2016 roku. Z tej racji już dziś para świętuje pierwszą rocznicę zalegalizowania swojego związku. Miniony rok bez wątpliwości był dla Małgosi i Radka wyjątkowy. A jak wyglądały ich ślub i wesele? Pamiętacie, jak wyglądała ta jedyna w sowim rodzaju uroczystość? Gdzie się odbyła i kto się na niej zjawił?
Ślub Rozenek i Majdana był jednym z najbardziej wyczekiwanych ślubów zeszłego roku. Para przyrzekała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w piękne wrześniowe popołudniu w podwarszawskim Konstancinie. Przygotowania do ceremonii rozpoczęły się od samego rana. Ślub i wesele odbyło się w tym samym miejscu – w Konstancinie pod Warszawą. Sama ceremonia ślubna miała miejsce w willi, zaś wesele odbyło się w pięknym wielkim ogrodzie pod zbudowanym specjalnie na tę okazję białym namiotem.
Panna młoda miała na sobie piękną suknię autorstwa Ewy Minge. Małgorzata ubrana była w obcisłą srebrzystoszarą suknię wysadzaną srebrem i cyrkoniami. Suknia miała piękny długi tren, który wydłużał sylwetkę gwiazdy. Pan młody zaprezentował się w idealnie skrojonym smokingowym garniturze polskiej marki Pako Lorente.
Wszystko przebiegło w wyjątkowo wesołej atmosferze. Rozenek nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, a Radek przez całą uroczystość czule ściskał dłoń ukochanej. Zgromadzeni dookoła państwa młodych goście z uśmiechami na twarzach obserwowali najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.
Obrączki wręczyli parze młodej synowie Małgorzaty – Stanisław i Tadeusz. Urzędniczka, która udzieliła ślubu parze młodej, zdradziła, że przyszłe dzieci pary będą nosić nazwisko Majdan. Na tak ważnym wydarzeniu Rozenek i Radka nie mogło zabraknąć ich przyjaciół i znajomych z pracy. Świadkami wydarzenia byli m.in. Edward Miszczak, Leszek Stanek, Ewa Minge, Łukasz Jemioł, Hanna Lis i Ewa Chodakowska.
Z okazji pierwszej rocznicy ślubu zakochanej parze życzymy dużo miłości, szczęścia i samych pięknych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.
Na zdjęciu poniżej para w dniu ślubu

źródło: gala.pl
Biografia Małgorzaty
Małgorzata Anna Rozenek-Majdan[1] z domu Kostrzewska (ur. 1 czerwca 1978 w Warszawie[2]) – polska prezenterka telewizyjna i prawniczka.
W latach 2012–2014 była gospodynią polskiej wersji brytyjskiego programu The Perfect Housewife with Anthea Turner, czyli Perfekcyjna pani domu, który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style, a w sezonach 2–5 w TVN[10]. W 2013 została jurorką reality show TVN Bitwa o dom[11][12]. 4 grudnia 2013 nakładem Wydawnictwa Pascal wydała poradnik Perfekcyjna pani domu. Poradnik[13]. 14 maja 2014 do sprzedaży trafiła jej druga książka – Perfekcyjny ogród. Poradnik[14].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Radosława
Radosław Majdan (ur. 10 maja 1972 w Szczecinie) – były polski piłkarz, wychowanek i wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin występujący na pozycji bramkarza; reprezentant Polski.
W latach 2006–2009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Po zakończeniu kariery zawodniczej, działacz piłkarski i trener bramkarzy. Występuje także jako komentator sportowy. W latach 2012-2014 gitarzysta zespołu rockowego The Trash[1][2].
Majdan rozpoczynał swoją karierę piłkarską w rodzinnym Szczecinie, w drużynach juniorskich Pogoni Szczecin. Do pierwszej drużyny przebił się w 1989 roku, jednak w ekstraklasie zadebiutował dopiero w sezonie 1992/1993, 8 sierpnia 1992 w przegranym 0:3 meczu przeciwko Ruchowi Chorzów. Przez wiele sezonów był podstawowym bramkarzem Pogoni, występującej wówczas w ekstraklasie (jeden sezon, 1996/1997 w II lidze). Największym jego osiągnięciem było w tym czasie wicemistrzostwo Polski w 2001 roku. Przez cały okres gry w Pogoni był ulubieńcem szczecińskiej publiczności. Zyskał ogromny szacunek wśród fanów, gdy podczas meczu ze Śląskiem Wrocław odebrał jednemu z kibiców Śląska skradziony transparent Pogoni.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Konstancinie
Konstancin-Jeziorna – miasto w woj. mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, położone w aglomeracji warszawskiej ok. 20 km na południe od centrum Warszawy; siedziba gminy miejsko-wiejskiej Konstancin-Jeziorna. Powstało w 1969 r. w wyniku połączenia miast Skolimów-Konstancin i Jeziorna oraz kilku wsi. Jest siedzibą władz gminy. Burmistrzem miasta i gminy jest od grudnia 2010 roku Kazimierz Jańczuk[3]. Według danych GUS z 31 marca 2011, miasto miało 17 566 mieszkańców. Znane jako uzdrowisko, dawniej także ze względu na produkcję papieru.
Miejscowość położona jest na styku Równiny Warszawskiej i Doliny Środkowej Wisły, nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływem, Małą. Od południa i wschodu otoczona jest kompleksem lasów Chojnowsko-Słomczyńskich, a od północy styka się z Lasem Kabackim[5].
Od zachodu miasto graniczy z gminą Piaseczno, od północy z Bielawą, na wschód od miasta rozciągają się nadrzeczne tereny ograniczone Wisłą[5].
źródło: pl.wikipedia.org