Przemysław Kossakowski i jego partnerka planują ślub?


Martyna Wojciechowska (44 l.) w rozmowie z jedną z gazet wypowiedziała się na temat ślubu z Przemysławem Kossakowskim (45 l.).
Poznali się rok temu na gruncie zawodowym. Podróżnik nie krył wówczas fascynacji Martyną, publikując ich wspólne zdjęcie na Instagramie.
Kiedy Wojciechowska pojawiła się gościnnie w odcinku programu „Uwaga!” i stwierdziła, że Przemysław jest jej „bratnią duszą”, wiadomo było, że coś jest na rzeczy.
Pierwsze wspólne zdjęcia prasa opublikowała w czerwcu tego roku.
Dziś już wiadomo, że związek jest poważny i Martyna planuje z Przemkiem wspólną przyszłość.
Dziennik „Fakt” postanowił zapytać podróżniczkę, czy rozważa ślub i huczne wesele z Kossakowskim. Jej odpowiedź nie jest raczej zaskoczeniem.
„Nie wykluczam” – powiedziała dziennikarzowi Wojciechowska, po czym ucięła temat.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Martynie
Martyna Wojciechowska, właściwie Marta Eliza Wojciechowska[1] (ur. 28 września 1974 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka.
Jest jedynym dzieckiem Joanny (ur. 1950) oraz Stanisława Wojciechowskich (ur. 1934)[2]. W dzieciństwie zaczęła wykazywać zainteresowanie podróżami – w wieku czterech lat udała się, bez wiedzy rodziców, na wyprawę na stację benzynową przy trasie wylotowej z Warszawy do Sochaczewa[2]. W wieku siedmiu lat trenowała gimnastykę artystyczną. Mając osiemnaście lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda[2]. Przez krótki okres była menedżerem w firmie Universal, która w tym czasie rozpoczęła sprzedaż skuterów i pieców ogrzewawczych Hyundai[2].
Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie, jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie[1]. Z wykształcenia jest ekonomistką – zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org