Priscilla Presley i Tom Jones wzięli ślub?


Zagraniczne media twierdzą, że Priscilla Presley (71 l.) i Tom Jones (76 l.) pobrali się w sekrecie!
O tym, że była żona Elvisa Presleya i piosenkarz przyjaźnią się, wiadomo było od dawna. Jones zresztą jakiś czas temu w jednym z wywiadów opowiadał o ich zażyłości.
Czyżby jednak przyjaźń przerodziła się w coś głębszego? Tak twierdzą amerykańskie tabloidy, które donoszą, że para wzięła nawet ślub w sekrecie!
Ceremonia odbyła się ponoć w Meksyku.
Muzyk swoją pierwszą żonę, Melindę Trenchard, poznał jako młody chłopak. Para wzięła ślub, gdy artysta miał zaledwie 17 lat.
Przeżyli razem prawie 60 lat, w ubiegłym roku rozdzieliła ich śmierć.
Na temat rzekomego ślubu z Priscillą artysta póki co milczy…
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż
Biografia Priscilli
Priscilla Presley, pierw. Priscilla Ann Wagner (ur. 24 maja 1945 w Nowym Jorku) – amerykańska modelka i aktorka. Była żona Elvisa Presleya.
Jej ojciec James Wagner był pilotem, zginął w wypadku lotniczym, gdy była niemowlęciem. Po śmierci męża jej matka Anna Lillian Iversen poślubiła Paula Beaulieu – oficera Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych stacjonującego w Zachodnich Niemczech wraz z Elvisem Presleyem. Swojego przyszłego męża poznała w wieku 14 lat w Wiesbaden.
Ślub z Presleyem wzięła 1 maja 1967 w Las Vegas, gdy nosiła nazwisko Beaulieu, a 1 lutego 1968 przyszła na świat ich córka – Lisa Marie. Rozstali się w lutym 1972, a rozwód sfinalizowali w październiku 1973. Po rozwodzie utrzymywali dobre stosunki, razem wychowując córkę, która mieszkała z matką w Los Angeles i często odwiedzała ojca w Graceland.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Toma
Tom Jones, właśc. sir Thomas Jones Woodward wym. i (ur. 7 czerwca 1940 w Pontypridd) – brytyjski piosenkarz, gitarzysta, prezenter telewizyjny i aktor. Od roku 2006 sir Thomas – Knight Bachelor.
Jego popularność wyznaczają niezliczone ilości przebytych tras koncertowych w Europie, USA i na świecie oraz wielka liczba nagród i wyróżnień. Przez fanów podziwiany za śpiew, improwizację, wspaniały kontakt z publicznością, sceniczną charyzmę i energię. Wielu krytyków muzycznych określa go mianem ikony popkultury na miarę Elvisa Presleya, czy Michaela Jacksona. Uznawany jest za jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku. Wylansował kilkanaście przebojów, które na stałe weszły do historii światowej muzyki rozrywkowej, m.in. She’s A Lady, It’s Not Unusual, Delilah, The Green, Green Grass of Home czy Sex Bomb.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)