Pitt wydał oświadczenie o rozwodzie z Angeliną


jolie-pittAktor zaapelował o zostawienie ich dzieci w spokoju. Już kilka godzin po ogłoszeniu informacji o rozwodzie, Brad Pitt powiedział: „Jedyne co się teraz liczy, to dzieci”. Jak twierdzą źródła magazynu „UsWeekly”, kondycja psychiczna gwiazdora jest bardzo zła.

… ale najważniejsze jest teraz dobro naszych dzieci. Proszę media, żeby dały im spokój w tym trudnym czasie. – powiedział Brad Pitt.

Jak zdradził znajomy aktora, w trudnych chwilach może on liczyć na wsparcie swojej rodziny, przyjaciół i menedżera.

W zeszłym tygodniu para zawarła tymczasową ugodę. Dzieci do 20 października mają pozostać pod opieką matki. Pitt zgodził się wykonać testy na obecność narkotyków i alkoholu.

Według „UsWeekly”, Brad „kocha dzieci bardziej niż cokolwiek innego i będzie współpracował z Angeliną w każdy możliwy sposób”.

Tuż po ogłoszeniu rozwodowych rewelacji pełnomocnik Angeliny odczytał oświadczenie, w którym gwiazda tłumaczyła, iż decyzja został podjęta w trosce o zdrowie rodziny.

Dodatkowe oświadczenie aktorki pojawiło się na kanale E!. Odczytał je długoletni menadżer Joilie, Geyer Kosinski.
Angelina zawsze będzie robić to, co jest w najlepszym interesie jej rodziny. Docenia wszystkie wyrazy troski, jednak prosi o uszanowanie jej prywatności.

Jolie i Pittowi zależy przede wszystkim na dobru ich dzieci. Czy para ostatecznie zakopie topór wojenny i się dogada?
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Angeliny

Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.

Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood[1]. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008)[2]. W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Brada

Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1] (ur. 18 grudnia 1963[2] w Shawnee[3]) – amerykański aktor i producent filmowy[4].

Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[5]. Ma rodzeństwo – brata Douga i siostrę Julie Neal. Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri. W 1982 ukończył szkołę średnią Kickapoo High School w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia, lecz w 1986, tuż przed zakończeniem studiów, zdecydował się wyjechać do Hollywood.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *