Piotr Żyła i jego żona Justyna rozstali się


Żona Piotra Żyły w miniony weekend zamieściła w sieci szokujące wpisy na temat rozstania ze skoczkiem, informując, że ma on kochankę, o której miał powiadomić ją tuż przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Justyna Żyła wyznała, że skoczek narciarski zostawił ją i dzieci na rzecz innej kobiety! To o tyle szokujące doniesienia, że Piotr ma 10-letniego syna Jakuba i 6-letnią córkę Karolinę.

Żyła to jeden z najwybitniejszych polskich sportowców: wybitny skoczek narciarski, reprezentant Polski na olimpiadzie zimowej w Pjongczangu 2018 oraz zawodnik klubu KS Wisła, drużynowy mistrz świata z 2017 roku, trzykrotny brązowy medalista oraz olimpijczyk z Soczi 2014. A to dopiero początek listy jego osiągnięć! Jak się jednak okazuje, na uwagę mediów zasługuje nie tylko Piotr, lecz także jego żona Justyna, która na Instagramie zamieszcza nie tylko dramatyczne wpisy dotyczące jej trudnej ostatnio sytuacji rodzinnej i relacji z mężem, lecz także pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Tej figury może jej pozazdrościć niejedna modelka, a nawet trenerka fitness! Czy to znaczy, że teraz – po rozstaniu z Piotrem, skupi się nie tylko na wychowaniu dzieci, ale też na swojej fitnessowej pasji?

Żona Żyły – Justyna poinformowała w weekend publicznie na swoim Instagramie o tym, że uznany skoczek narciarski i reprezentant Polski w skokach narciarskich nie mieszka już ani z nią, ani z jej wspólnymi dziećmi. Justyna zamieściła przejmujący wpis, w którym wyznała, że skoczek narciarski zostawił ją i dzieci na rzecz innej kobiety. Przypomnijmy, że Piotr ma 10-letniego syna Jakuba i 6-letnią córkę Karolinę. Co dokładnie napisała w sieci?

„Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mam zamiaru już kłamać” – napisała Justyna.

Ten wpis był o tyle zaskakujący, że do tej pory Piotr i Justyna Żyła uchodzili za niezwykle zgraną parę. I o ile o Piotrze było głośno już od kilku sezonów, to jednak o Justynie Polska usłyszała prawie rok temu.

To właśnie wtedy Justyna opublikowała na swoim koncie na Instagramie gorące zdjęcia z Fuerteventury, gdzie na wspólnych wakacjach polscy skoczkowie, którzy odpoczywają i pracują nad formą na kolejny sezon. Jednak to nie oni okazali się główną atrakcją zgrupowania.

Naszą największą uwagę przykuły wówczas gorące, półnagie zdjęcia Żyły, która w samym bikini wygląda co najmniej tak samo dobrze jak Ewa Chodakowska czy Kinga Rusin! Takiej sylwetki nie powstydziłaby się tez niejedna aktorka czy wokalistka! Wysportowana figura Justyny w bikini zebrała wówczas tysiące lajków i setki pozytywnych komentarze. Takich zdjęć na profilu żony naszego najlepszego skoczka można znaleźć jednak znacznie więcej.

Patrząc na zdjęcia Żyły aż nie możemy uwierzyć, że to już koniec jej małżeństwa z Piotrem.
Mimo wszystko mamy nadzieję, że stosunki między małżonkami jeszcze się unormują.

A poniżej odpowiedź Piotra na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: Lazar

Kilka słów z Wikipedii o Piotrze

Piotr Żyła (ur. 16 stycznia 1987 w Cieszynie) – polski skoczek narciarski, zawodnik klubu WSS Wisła.

Indywidualny brązowy medalista Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017, drużynowy złoty medalista z 2017 oraz brązowy z 2013 i 2015, drużynowy brązowy medalista Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2018, olimpijczyk z Soczi 2014. Drużynowy wicemistrz świata juniorów z 2005. Drugi zawodnik 65. Turnieju Czterech Skoczni. Zwycięzca konkursu Pucharu Świata w Oslo w sezonie 2012/2013, łącznie trzykrotnie na podium cyklu indywidualnie. 11. zawodnik klasyfikacji generalnej sezonu 2016/2017. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym trzykrotny zdobywca złotego medalu w konkursie indywidualnym (dwa razy zimą i raz latem).

Jego rekord życiowy wynosi 245,5 m. Ustanowił go 18 marca 2017 na Vikersundbakken w Vikersund[2][3].

Występy w Pucharze Świata 2016/2017 Żyła rozpoczął od miejsc w drugiej dziesiątce. W rozpoczynającym 65. Turniej Czterech Skoczni konkursie w Oberstdorfie był 7., następnie zajął 6. pozycję w Garmisch-Partenkirchen i 7. w Innsbrucku[27]. Zawody w Bischofshofen ukończył na 3. miejscu – pierwszym na podium PŚ od 2013 – dzięki czemu w całym turnieju znalazł się na 2. pozycji, ustępując jedynie Kamilowi Stochowi[28]. W styczniowych i lutowych zawodach Pucharu Świata zajmował głównie miejsca w pierwszej dziesiątce[27].

Wystartował na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017. Na skoczni normalnej zajął 19. miejsce, natomiast na skoczni dużej zdobył brązowy medal indywidualnie[27], a w drużynie, wraz z Dawidem Kubackim, Maciejem Kotem i Kamilem Stochem, zdobył pierwszy w historii reprezentacji Polski złoty medal[29]. 18 marca podczas konkursów lotów narciarskich na Vikersundbakken dwukrotnie, skokami na odległość 243 oraz 245,5 m poprawiał rekord Polski[3]. W marcowych zawodach Pucharu Świata najwyżej sklasyfikowany był na 7. miejscu[27]. W klasyfikacji generalnej cyklu znalazł się na 11. pozycji z 634 punktami[20].

W 2006 roku ożenił się z Justyną Lazar, siostrą cioteczną Adama Małysza[30]. Mają dwoje dzieci: Jakuba (ur. 2007) i Karolinę (ur. 2012). W 2003 roku ukończył naukę w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku[31], natomiast w 2006 roku został absolwentem SMS w Zakopanem[32].

Kilka słów z Wikipedii o skokach narciarskich

Skoki narciarskie – dyscyplina sportowa rozgrywana na skoczniach narciarskich od połowy XIX wieku. Skoki narciarskie wraz z biegami narciarskimi oraz kombinacją norweską (połączenie biegów i skoków) należą do rodziny sportów narciarstwa klasycznego. Dyscyplina ta cieszy się popularnością głównie w Europie, szczególnie w krajach nordyckich (w Norwegii i Finlandii) i Europy Środkowej (w Austrii, Czechach, Niemczech, Polsce, Słowenii i Szwajcarii), a poza Europą dyscyplina ta jest popularna głównie w Japonii.

Celem jest wykonanie jak najdłuższego skoku po rozpędzeniu się i odbiciu od progu skoczni. Na największych skoczniach, tzw. mamucich, możliwe są skoki przekraczające 250 metrów (konkurencję tę nazywa się wtedy lotami narciarskimi). Ocenia się odległość uzyskaną przez zawodnika oraz styl skoku.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *