Piotr Żyła i jego była partnerka się rozwodzą


Wygląda na to, że to były ciężkie miesiące dla Justyny Żyły (30 l.), która chyba bardzo przeżywała to, że mąż – Piotr Żyła (31 l.) – zostawił ją i dwójkę dzieci. Wzajemne obwinianie się ciągnęło się przez wiele tygodni, aż w końcu sprawa znalazła swój finał w sądzie.
Wszystko zaczęło się od wpisu Justyny na jej profilu w mediach społecznościowych pod koniec lutego 2018 roku.
„Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać” – napisała żona sportowca i niedługo potem usunęła wpis.
To był dopiero początek całej sytuacji, bo Piotr nie zamierzał milczeć. Na początku małżonkowie odpowiadali sobie w postach na portalu społecznościowym, aż w końcu oboje zaczęli udzielać wywiadów dla prasy i telewizji, opowiadając historię każde ze swojego punktu widzenia.
Zdawało się to nie mieć końca, ale wydaje się, że wczoraj doszło do pierwszej rozprawy rozwodowej. Jeszcze niedawno Justyna zapewniała, że ona papierów rozwodowych nie składała i o to należy zapytać Piotra.
Najwidoczniej, w przeciwieństwie do Justyny, skoczek założył sprawę. Jednak na jednej rozprawie się nie skończyło i małżonków czeka jeszcze niejedna sprawa w sądzie.
Wciąż powiększające się grono fanów Justyny, która dzięki rozgłosowi zdobyła popularność, z pewnością bardzo wspiera ją w tym okresie. Początkująca celebrytka skupiła się obecnie na rozwijaniu własnej kariery i właśnie wystartował jej kulinarny kanał na YouTube. Żyła wzięła także udział w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie dla panów, a teraz chodzą dodatkowo pogłoski, o tym, że dostanie swój program o gotowaniu w telewizji.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Piotrze
Piotr Żyła (ur. 16 stycznia 1987 w Cieszynie) – polski skoczek narciarski, zawodnik klubu WSS Wisła, reprezentant Polski.
Indywidualny brązowy medalista Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym 2017, drużynowy złoty medalista z 2017 oraz brązowy z 2013 i 2015, drużynowy brązowy medalista Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2018, olimpijczyk z Soczi 2014. Drużynowy wicemistrz świata juniorów z 2005. Drugi zawodnik 65. Turnieju Czterech Skoczni. Zwycięzca konkursu Pucharu Świata w Oslo w sezonie 2012/2013, łącznie trzykrotnie na podium cyklu indywidualnie. 11. zawodnik klasyfikacji generalnej sezonu 2016/2017. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym trzykrotny zdobywca złotego medalu w konkursie indywidualnym (dwa razy zimą i raz latem).
Jego rekord życiowy wynosi 245,5 m. Ustanowił go 18 marca 2017 na Vikersundbakken w Vikersund[1][2]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o rozwodach
Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.
W wielu krajach wyrok sądu orzekający rozwód musi być poprzedzony okresem separacji. W krajach rozwiniętych liczba rozwodów cały czas rośnie. Do krajów europejskich, w których rozpada się przynajmniej połowa małżeństw, należą Austria, Belgia, Białoruś, Czechy, Estonia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Norwegia, Rosja, Szwajcaria i Ukraina, a do niedawna także Szwecja i Finlandia. Obecnie prym z najwyższym odsetkiem rozwodów wiedzie Hiszpania, która w 2005 wprowadziła ustawę o tzw. rozwodach ekspresowych[1]. Poza Europą, do krajów, w których stosunkowo dużo małżeństw kończy się rozwodami, należą Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Japonia, Korea Południowa, Kuba, Kuwejt i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz