Piotr Machalica i Aleksandra: miłość kwitnie


Piotr Machalica (64 l.) od dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku. Do niedawna mało kto o tym wiedział!
Przez wiele lat ukrywał swoją miłość, unikał wspólnych oficjalnych wyjść, nie pozował z ukochaną do zdjęć. Rodziło to nawet plotki, że Piotr wciąż jest singlem…
– Od ponad dekady jestem w związku. Bardzo kocham i czuję się kochany. A miłość ma na imię Oleńka – zdradził w niedawnej rozmowie z miesięcznikiem „Pani”. – Mieszkamy i w Warszawie, i w Częstochowie.
To właśnie w tym mieście, w którym aktor od 2006 roku kierował teatrem, się poznali.
Media obiegły wówczas zdjęcia aktora w towarzystwie tajemniczej blondynki. Wkrótce okazało się, że jego ukochana Aleksandra prowadzi w Częstochowie jeden z hoteli.
Przez ten czas udało im się zbudować naprawdę trwały związek, a Piotr znalazł wreszcie bezpieczną i cichą przystań, o której zawsze marzył.
Piotr Machalica z optymizmem patrzy w przyszłość. – Czuje, że wreszcie ma dla kogo żyć – mówi jego znajomy.
Piotr ma za sobą małżeństwo oraz 10-letni związek z koleżanką po fachu, Edytą Olszówką (47 l.).
O tej parze znów zrobiło się głośno w ubiegłym roku, gdy aktor pożegnał się z funkcją dyrektora teatru i wrócił do Warszawy. Spekulowano wręcz, że do siebie wrócą, tym bardziej że aktorka wciąż nie ułożyła sobie życia. Ale tak się nie stało.
– Mimo że nie jesteśmy ze sobą już wiele lat, mam do Edyty ogromny sentyment i szacunek. Rzadko się widujemy, ale jak już nam się uda spotkać, to wtedy bardzo lubimy ze sobą rozmawiać – uśmiecha się Piotr.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Piotrze
Piotr Machalica (ur. 13 lutego 1955 w Pszczynie) – polski aktor teatralny i filmowy, wykonawca piosenki aktorskiej.
W 1981 ukończył warszawską PWST. Na ekranie zadebiutował w 1979. Obecnie gra w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Ponadto jest uznanym wykonawcą piosenki aktorskiej. Został nagrodzony m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1986. Śpiewa głównie piosenki Okudżawy i Brassensa.
Od 1 lipca 2006 do 2018 był dyrektorem artystycznym Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie.
Rozwiedziony z Małgorzatą, mają dwoje dzieci[1].
Wywodzi się z aktorskiej rodziny. Jego ojcem był Henryk Machalica. Ma dwóch starszych braci-bliźniaków: Krzysztofa, instruktora sportowego Zastalu Zielona Góra i Aleksandra, aktora Poznańskiego Teatru Nowego, oraz dwie przyrodnie siostry. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org