Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka zaręczyli się


kupicha-sienicka W 2013 roku Piotr Kupicha rozwiódł się ze swoją żoną, Agatą. Zaledwie pięć miesięcy później na świat przyszła jego córka, która jest owocem związku z vice Miss Polonią, Eweliną Sienicką. Okazuje się, że para w tym roku weźmie ślub!
W niedawnych wywiadach muzyk zapewniał, że jego relacje z byłą żoną są znacznie lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko dzięki temu, iż wraz z nową ukochaną przeprowadził się do Krakowa, nieopodal miejsca, w którym wraz z matką mieszkają jego dwaj synowie. Teraz zdecydował się na poważny krok i oświadczył się Sienickiej.
– Żyje im się cudownie. Ich dwuletnia córeczka Jagódka świetnie się rozwija, a Piotr jest już na sto procent pewny, że Ewelina jest kobietą jego życia. Podekscytowana Ewelina szuka już stylistów i fryzjerów, którzy sprawią, że tego dnia będzie cudownie wyglądać – przyznał w jednym z tabloidów znajomy muzyka.
Ślub podobno ma odbyć się tuż po wakacjach w rodzinnych stronach panny młodej. Spodziewaliście się, że Kupicha w końcu zdecyduje się na kolejne małżeństwo?
źródło: gwiazdy.wp.pl

Dodaj komentarz