Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein znowu razem na salonach! – Kryzys w małżeństwie zażegnany?


krasko-ferensteinNa gala.pl czytamy:

Niedawno jednym z najgorętszych newsów w polskich mediach były plotki o poważnym kryzysie w małżeństwie Karoliny i Piotra Kraśków. Dziennikarz miał podobno za bardzo zbliżyć się do jednej z popularnych obecnie gwiazd telewizyjnych, która była przyjaciółką jego domu.

Ferenstein i Kraśko byli już ponoć bliscy rozwodu, jednak ostatecznie uznali, że warto spróbować uratować swoje 8-letnie małżeństwo.

Na wczorajszym wernisażu kalendarza „Virako”, którego autorem jest słynny fotograf Ryszard Horowitz, para po raz pierwszy od kilku miesięcy pojawiła się razem. Małżonkowie spędzili razem cały wieczór i byli chyba w doskonałych nastrojach. Piotr Kraśko i jego żona dużo czasu spędzili też na rozmowach z ich wspólną przyjaciółką, Kingą Rusin.

Para nie pozowała jednak razem do zdjęć „na ściance”, co pozwala wnioskować, że nie wszystko jest już między nimi wyjaśnione.

Wideo – Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein

Biografia Piotra

Piotr Kraśko (ur. 11 lipca 1971 w Warszawie) – polski prezenter i dziennikarz telewizyjny.
Piotr Kraśko ukończył IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza).

W latach 1988–1989, członek redakcji Pisma Niezależnej Młodzieży Licealnej „Uczeń Polski”. Pisał pod pseudonimem „Piotr Mucha”. Związany był z Tygodnikiem Akademickim „Auditorium”.

W czasach PRL pracował dla Telewizji Polskiej, jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży 5-10-15[1], później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny Na żywo oraz program poświęcony środkom masowego przekazu Oblicza mediów. Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005, został przeniesiony do Waszyngtonu. Od 2 marca 2009 prowadził program publicystyczny Rozmowa Jedynki. Od 26 października 2011 do 10 lipca 2013 był gospodarzem magazynu Na pierwszym planie w TVP1. Od 27 maja 2008 jest gospodarzem głównego wydania Wiadomości, a od 26 stycznia 2012 również szefem tego programu. Od września 2013 prowadzi w TVP Info program Dziś wieczorem nadawany po głównym wydaniu Wiadomości. Wielokrotnie relacjonował pielgrzymki papieża Jana Pawła II, był korespondentem TVP z punktów zapalnych na całym świecie (m.in. Afryka). Przygotowywał relacje z zamachów bombowych w Londynie w 2005 roku, a także z katastrofalnego tsunami w Azji w 2004 roku. Był również w Smoleńsku w kwietniu 2010 roku i relacjonował wydarzenia tuż po katastrofie smoleńskiej. Natomiast w marcu 2011 przebywał w Japonii, skąd relacjonował wydarzenia po tragicznym trzęsieniu ziemi, tsunami i katastrofie jądrowej w elektrowni Fukushima I.

Nagrody
Laureat nagrody Wiktora 2008 w kategorii Najlepszy prezenter

Publikacje
Dyskretny urok wystąpień publicznych czyli Jak zmienić koszmar w radość (wraz z Tomaszem Kammelem, Robertem Kroolem), Warszawa 2002, ISBN 83-88931-22-9
Kiedy świat się zatrzymał. 63 dni w Watykanie z Piotrem Kraśko (rozmawia Marcin Witan), Katowice 2005, ISBN 83-7030-449-4
Rok reportera, Katowice 2009, ISBN 978-83-7030-660-1
Smoleńsk – 10 kwietnia 2010, Warszawa 2010, ISBN 978-83-62343-09-6
Alaska – Świat według reportera, Warszawa 2011, ISBN 978-83-7596-141-6

Rodzina
Jest synem producentki filmowej Barbary Pietkiewicz[2] i dziennikarza Tadeusza Kraśki, a wnukiem Wincentego Kraśki, działacza komunistycznego z czasów PRL, członka KC PZPR. Brat cioteczny dziennikarki Moniki Richardson. Były mąż Dominiki Kraśko. W 2008 roku drugą żoną prezentera została Karolina Ferenstein, z którą ma dwóch synów: Konstantego (ur. 2007) i Aleksandra (ur. 2009)[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Karoliny

Karolina Ferenstein – Kraśko jest jedną z najlepszych polskich amazonek. Rodzina żony Piotra Kraśki od pokoleń związana jest z jeździectwem. Płk. Ludwik Ferenstein – dziadek Karoliny – odnosił sukcesy w skokach już przed II wojną światową. W czasie I wojny światowej był jednym z najlepszych oficerów kawalerii. Swoja pasją zaraził syna oraz wnuczkę. Krzysztof Ferenstein był wielokrotnym mistrzem Polski w ujeżdżaniu i skokach oraz członkiem Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego.

Karolina jeździć sportowo zaczęła w wieku 5 lat. Już trzy lata później wzięła udział w swoich pierwszych zawodach jeździeckich. W wieku 13 lat po raz pierwszy wystartowała w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, gdzie zajęła 4. miejsce. Przed ukończeniem 16 roku życia została v-ce mistrzem Polski, wzieła udział w Grand Prox oraz zakwalifikowała się na mistrzostwa Europy Juniorów. Przez kiladziesiąt lat swojej kariery, Ferenstein – Kraśko zdobyła ponad 100 nagród w konkursach jeździeckich.

Aktualnie piękna Karolina jest trenerem jazdy konnej, właścicielką Stadniny Ferensteinów w Gałkowie oraz organizatorką dorocznych zawodów jeździeckich Gałkowo Cup.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 19 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *