Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein wrócili z wakacji


krasko-ferensteinJakiś czas temu w mediach pojawiało się dużo niepokojących informacji na temat kryzysu w małżeństwie Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein. Według doniesień, Piotr Kraśko miał nawet pocieszać się w ramionach przyjaciółki żony – Małgorzaty Rozenek!

Potem jednak “Perfekcyjna Pani Domu” związała się z Radosławem Majdanem, a Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein postanowili zawalczyć o swoje małżeństwo. Wygląda na to, że świetnie im idzie, bo para właśnie wróciła z romantycznych wakacji, które spędziła w Singapurze! Piotr Kraśko i jego żona zostali przyłapani przez paparazzi na warszawskim lotnisku i ponoć wyglądali na szczęśliwych!

– Po tej parze nie widać śladu kryzysu, o którym plotkują od jakiegoś czasu złe języki. Wręcz przeciwnie! Piotr i Karolina wyglądali jak stare dobre małżeństwo. Byli w świetnych humorach. Roześmiani o czymś żywo rozmawiali – czytamy w Se.pl.

Portal gazety “Super Express” podkreślił też, że Piotr Kraśko na lotnisku zachowywał się jak prawdziwy dżentelmen – niósł ciężkie bagaże, a potem zamówił taksówkę.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 125 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.