Piotr Kraśko i jego żona kupili nową willę w Warszawie


krasko-ferensteinW rodzinie Piotrka Kraśki (46 l.) trwa mieszkaniowa rewolucja…
W ostatnich latach w życiu dziennikarza doszło do kilku naprawdę sporych zmian w życiu.
Zaczęło się dość nieprzyjemnie, bo od wyrzucenia z TVP po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość.
Bezrobocie nie trwało jednak długo, bo Piotrek dość szybko wkręcił się do TVN.
Zadebiutował jako współgospodarz „Dzień Dobry TVN”, gdzie partneruje mu jego wieloletnia przyjaciółka Kinga Rusin.
Nieco później zadebiutował też w TVN 24 Biznes i Świat, gdzie prowadzi nieco bardziej poważny program o polityce zagranicznej.
W tym samym czasie trwał również kryzys w jego małżeństwie, który ostatecznie został zażegnany, a na świecie pojawiło się ich trzecie dziecko.
Ich warszawski apartament zaczął być dla nich nieco za ciasny. Piotrek zdecydował więc o zakupie nowego lokum.
Kilka tygodni temu nabyli okazały dom w jeszcze bardziej luksusowej części Warszawy. Remont niedawno się zakończył i rodzina Kraśków mogła zacząć się przeprowadzać.
„Zdecydowali się na to, ze względu na dzieci. W nowym domu każde będzie miało swój pokój, dodatkowo w sąsiedztwie jest więcej miejsc do zabawy. To zdecydowanie lepsze miejsce dla rodziny. No, a Piotr będzie miał dużo bliżej do pracy” – zdradza „Faktowi” znajomy dziennikarza.
źródło: pomponik.pl
tagi: Karolina Ferenstein
Biografia Piotra
Piotr Kraśko (ur. 11 lipca 1971 w Warszawie) – polski teatrolog, dziennikarz i prezenter telewizyjny; w latach 1991–2016[1] dziennikarz Telewizji Polskiej (TVP), korespondent TVP w Brukseli (2003), Rzymie (2004–2005), Waszyngtonie (2005–2008), w latach 2012–2016 szef redakcji Wiadomości TVP1[1]; od 2016 prezenter TVN: współprowadzący Dzień Dobry TVN i TVN24 BIS: gospodarz programu Fakty z zagranicy; laureat „Wiktorów” w kategorii „Najlepszy prezenter” (2008) i „Prezenter telewizyjny” (2013).
Ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, a następnie studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.
W latach 1988–1989 był członkiem redakcji niezależnego pisma młodzieży licealnej „Uczeń Polski”; pisał pod pseudonimem „Piotr Mucha”. Związany był z Tygodnikiem Akademickim „Auditorium”.
W czasach PRL występował w Telewizji Polskiej jako prezenter programu dla dzieci i młodzieży 5-10-15[2], później był spikerem TVP1. Przygotowywał także magazyn interwencyjny Na żywo oraz program poświęcony środkom masowego przekazu Oblicza mediów. Następnie został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie. Po wygaśnięciu kontraktu korespondenta TVP w Ameryce Mariusza Maxa Kolonki w 2005, został przeniesiony do Waszyngtonu. Od 2 marca 2009 prowadził program publicystyczny Rozmowa Jedynki. Od 26 października 2011 do 10 lipca 2013 był gospodarzem magazynu Na pierwszym planie w TVP1.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz