Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka niedługo zostaną rodzicami


Piotr Głowacki już niedługo zostanie ojcem. Dla 36-letniego aktora znanego szerokiej publiczności z ról w serialach „Na noże”, „Na dobre i na złe” oraz brawurowych kreacji filmowych, m.in. w „80 milionach” Waldemara Krzystka czy „Bogach” Łukasza Palkowskiego, będzie to pierwsze dziecko.
Wspólnie z 34-letnią żoną Agnieszką Marek-Głowacką nie mogą się doczekać aż zostaną rodzicami, o czym w kuluarach plotkowano od dawna. Ostatnio unikają wspólnego bywania na salonach, para jest widywana jednak na ulicach Warszawy podczas wspólnych spacerów. – U Agnieszki widać sporych rozmiarów brzuszek ciążowy – czytamy w relacji „Życia na gorąco”. Jak poznali się Głowaccy?
Na początku kariery Piotra kojarzono z młodszą o dwa lata koleżanką po fachu Katarzyną Maciąg. Poznali się w Krakowskiej PWST na wydziale aktorskim. Para nie eksponowała jednak swojego życia prywatnego w błysku fleszy. Ukrywali wręcz przed mediami, że cokolwiek ich łączy. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.
Do Agnieszki Marek Głowacki zbliżył się, kiedy był już wolny. – Długo chodziliśmy obok siebie, spotykaliśmy się od czasu do czasu, wychodziliśmy na spacery, a potem tak nagle usiedliśmy któregoś dnia i spojrzeliśmy na siebie. W którymś momencie człowiek musi sobie wybrać kogoś, z kim będzie siedział do końca życia – zdradził Głowacki w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.
Przyznał także, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przypadkowe spotkanie doprowadziło ich do ślubu. Małżonkowie, którzy już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami, przyznają, że ich sposobem na udany związek jest to, by sprawy zawodowe pozostawały poza drzwiami domu. – Jestem szczęśliwy z Agą dlatego, że doceniamy swoje umiejętności, nie tylko aktorskie – stwierdził aktor. Jak widać, odnaleźli swój sposób na szczęście.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Piotra
Piotr Głowacki (ur. 29 marca 1980 w Toruniu) – polski aktor filmowy i teatralny; wiceprezes Związku Artystów Scen Polskich[1] (od 8 kwietnia 2014 do 11 maja 2015).
Wczesne lata dzieciństwa spędził w małej wiosce Redecz Wielki/k. Lubrańca w woj. kujawsko-pomorskim. Jako uczeń X LO w Toruniu, grał m.in. z Joanną Koroniewską, Magdaleną Czerwińską, Alicją Rapsiewicz i Michałem Michalskim w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy[2]. Po okresie studiów prawniczych na UMK, rozpoczął naukę w olsztyńskim Studium Aktorskim przy Teatrze im. Jaracza. W 2002 został studentem warszawskiej Akademii Teatralnej; skończył studia w krakowskiej PWST w 2007 roku.
W latach 2006–2008 był członkiem zespołu Teatru Rozmaitości, od października 2008 pracuje w Teatrze Starym w Krakowie. Wystąpił w teledysku grupy Hey do piosenki „Mimo wszystko”, w reżyserii Anny Maliszewskiej (teledysk został nagrodzony Yachem Internautów[3]). Współpracował z Marcinem Cecko i Janem Drawnelem w ramach projektu 3 Boys Move. W maju 2012 założył internetowy dwutygodnik pt. Świadomości[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Agnieszki
Agnieszka Głowacka (Marek) (ur. 18 czerwca 1982 w Jaworznie) – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa.
Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie w klasie fortepianu. W 1993 roku brała udział w Międzynarodowym Konkursie im. Fryderyka Chopina w Getyndze (Niemcy). W roku 2001 ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w klasie oboju prof. Tomasza Miczki. W tym samym roku rozpoczęła studia na wydziale aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W 2004 roku, jeszcze przed zakończeniem studiów, debiutowała na deskach Teatru Nowego w Poznaniu w roli Lei z Dybbuka An-skiego w reżyserii Pawła Passiniego. W 2005 roku ukończyła studia aktorskie i związała się z Teatrem STU w Krakowie. Od 2002 roku aktorka współpracuje ze studiami dźwiękowymi, m.in. SDI Media, Master Film, Genetix.
Agnieszka Marek jest zawodniczką Polskiego Związku Jeździeckiego w barwach klubu sportowego Golden Dream. W 2006 roku zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu w damskim siodle. Jest również dwukrotną Mistrzynią Polski Gwiazd (2005, 2006) w konkurencji ujeżdżenia.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)