Pink i jej mąż mają kolejne dziecko


Pink i HartPiosenkarka Pink (37 l.) pochwaliła się właśnie, że po raz kolejny została mamą!

W ostatnich tygodniach do mediów trafiają niemal same smutne informacje o śmierci jakiejś uwielbianej gwiazdy. Rok 2016 kończy się bowiem bardzo tragicznie.

Na szczęście pojawiają się i też te dobre newsy, o których o wiele chętniej Was informujemy.

26 grudnia Pink urodziła dziecko, o czym poinformowała trzy dni później w mediach społecznościowych.

Synek otrzymał imiona James Moon, a sama artystka stwierdziła, że nie mogła sobie wymarzyć lepszego świątecznego prezentu.

Przypomnijmy, że to drugie dziecko artystki. W 2011 na świat przyszła córeczka Pink o imionach Willow Sage Hart.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!
źródło: pomponik.pl

Biografia Pink

P!nk (także Pink)[1], właśc. Alecia Beth Moore[1][2] (ur. 8 września 1979 w Doylestown, stan Pensylwania, USA[1][2]) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, sporadycznie aktorka.

Rozgłos zdobyła na początku stycznia 2000 roku. Tworzy muzykę z gatunku pop rock, choć w początkach działalności muzycznej jej utwory wpisywały się w nurt muzyki R&B. Zaczynając swoją karierę muzyczną, wzorowała się na jednej ze swoich idolek, Madonnie[3][4]; preferuje również takich wykonawców, jak Janet Jackson[4][5], Joan Jett[5][4] i Janis Joplin[3].Na całym świecie sprzedała ponad 110 milionów płyt (w tym 40 milionów albumów i 70 milionów singli)[6][7].

Jej rodzice rozstali się gdy miała 7 lat (ma przyrodnią matkę, brata i siostrę). Dorastała w Doylestown, uczęszczała tam do Podstawowej Szkoły Kutz, Gimnazjum Lenape oraz Liceum Central Bucks High School West. Jej ojciec śpiewał i pisał teksty piosenek, przez co P!nk już jako mała dziewczynka sama chciała śpiewać i zostać gwiazdą rocka. Mimo, że urodziła się zdrowa, gdy miała zaledwie kilka miesięcy, wykryto u niej astmę, która dręczyła ją przez lata młodości. Od 4 do 12 roku życia trenowała gimnastykę artystyczną (zgodnie z zaleceniem lekarza), co pomogło jej walczyć z chorobą. Zaczynała od śpiewu w chórze gospel, oraz tańca. Jak sama mówi, śpiew był jedynym sposobem, aby rodzice chociaż na chwilę przestali się kłócić. Pisała własne teksty jako ujście dla swych uczuć, a jej matka komentuje: „Jej pierwsze teksty były bardzo introspekcyjne. Niektóre z nich były bardzo czarne i bardzo głębokie, niemal niepokojące”. Po pierwszego papierosa sięgnęła gdy miała 9 lat, wieku 13 lat zaczęła brać narkotyki. Na jednej z wielu domowych imprez, koledzy poprosili ją, by dołączyła do ich zespołu „Middle ground”. Po rozstaniu rodziców, P!nk zamieszkała z matką. Ojciec, aby pomóc im finansowo, sprzedał swojego złotego Rolexa. P!nk sprawiała wiele problemów wychowawczych. Jej idolką od dzieciństwa była wokalistka zespołu 4 Non Blondes, Linda Perry. P!nk nocami siedziała na oknie w swoim pokoju i śpiewała piosenki Lindy, dopóki została wezwana policja. Często wymykała się wieczorami z domu i jeździła ze znajomymi do Philly’s Club Fever. W wieku 15 lat miała fałszywy dowód. Kiedy matka nie mogła już z nią wytrzymać, kazała jej przenieść się do ojca. Pewnego wieczoru w klubie prawie przedawkowała. Kiedy dj pozwolił jej wystąpić, zobaczył, że potrafi śpiewać i powiedział, żeby przyjechała następnego dnia na noc hip-hopu. Nigdy więcej nie sięgnęła po narkotyki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *