Perepeczko i Olejnik na egzotycznych wakacjach


fitkau-perepeczko-olejnik-baliJedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu niezwykle rzadko pojawia się na salonach. Swój wolny czas woli bowiem poświęcać na podróże. Ostatnio wspólnie z ukochanym, Michałem Olejnikiem, odwiedziła Australię oraz Indonezję.
– Od dłuższego już czasu staram się tak układać swoje życie, żeby być zadowoloną z najwspanialszego towarzystwa pod słońcem… mojego własnego. I muszę Wam powiedzieć, że to się do tej pory świetnie udawało. Ostatnio jednak zmieniłam zdanie. Nie ma to jednak… jak dobra kompania. Mój przyjaciel Michał spełnia wszystkie warunki najlepszego kompana, towarzysza podróży, każdej szalonej przygody, odważnych decyzji i świetnych pomysłów – napisała Agnieszka Fitkau-Perepeczko na swoim blogu.
Aktorka, która niedawno skończyła 71 lat, prezentuje się doskonale, jest w znakomitej formie. Widać, że nowa znajomość z wyraźnie młodszym mężczyzną oraz podróże bardzo jej służą.
– Wjeżdżamy do raju. Tajemniczą dróżką udajemy się do niesamowicie magicznej Balichatki. Tu mieszkamy! Pięknie oświetlony ogród, sprawia, że nie wiemy, czy to sen, czy rzeczywistość. Woda w basenie idealnie ciepła, nic dodać nic ująć. Powitalne drinki i talerz owoców zapierają dech w piersiach… Czy aby na pewno to wszystko się dzieje? – relacjonowała wizytę na wyspie Bali.
źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz