Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska meblują się


Paweł Domagała (32 l.) po tym, jak zyskał popularność dzięki roli w serialu „O mnie się nie martw” kupił mieszkanie w Warszawie i wraz z partnerką Zuzanną Grabowską (córka Andrzeja Grabowskiego) odwiedza sklepy z wyposażeniem wnętrz, szukając modnych i stylowych dodatków.
źródło: pomponik.pl
 
Biografia Pawła
Paweł Domagała (ur. 19 stycznia 1984 we Wrocławiu[1]) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.
Absolwent VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (2003). Studiował na Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2007.
Współpracował z wieloma teatrami m.in. Teatrem Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego oraz Teatrem Dramatycznym im. Gustawa Holoubka (obecnie połączone jako Teatr Dramatyczny w Warszawie), Teatrem Montownia, Teatrem Polonia, a także Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu[2].
Jest członkiem „Kabaretu na Koniec Świata”[3] oraz założycielem zespołu muzycznego „Ginger”[4]. Żoną aktora jest aktorka Zuzanna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Zuzanny
Zuzanna Grabowska (ur. 22 czerwca 1983 w Krakowie) – polska aktorka telewizyjna i teatralna.
Grabowska urodziła się w Krakowie, jednak przyszłość zawodową związała z Warszawą. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2007 roku. Obecnie aktorka Teatru na Woli w Warszawie.
Zuzanna debiut na małym ekranie zaliczyła w 1999 roku w serialu „Świat według Kiepskich”, w którym główną rolę gra jej ojciec – Andrzej, później też występowała gościnnie w innych serialach. Pierwsza główna rola przypadła jej w 2006 roku, kiedy to grała Ankę w serialu „Królowie śródmieścia”. Widzom bardziej znana stała się dzięki roli Niny Jacewicz, więźniarki Pawiaka, potem współpracowniczki gestapo w serialu „Czas honoru”. Natomiast na dużym ekranie zadebiutowała w 2004 roku u boku swojego ojca w filmie pt. „Atrakcyjny pozna panią…”. Potem zagrała jeszcze w kilku filmach w m.in. „Diabeł”, „Jak żyć?”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz