Paweł Domagała i jego żona spodziewają się dziecka?


Paweł Domagała będzie tatą! I to już po raz drugi! Magazyn „Świat Seriali” podał właśnie, że gwiazdor takich seriali jak „Barwy szczęścia”, „Druga szansa” i „Powiedz tak” już wkrótce znowu będzie ojcem. Aktor i jego żona Zuzanna Grabowska czekają na swoją drugą córkę, czy pierwszego syna?
Jak podaje magazyn „Świat Seriali”, aktor i wokalista oraz Grabowska spodziewają się swojego drugiego dziecka. Para nie potwierdzała jednak póki co, czy będzie to synek, czy ich druga córka. Aktorski duet zdecydował się z tej okazji nawet na remont generalny swojego mieszkania na Kabatach.
Domagała to nie tylko aktor, ale i wokalista. Zasłynął udziałem w takich serialach jak Barwy szczęścia, Druga szansa, Powiedz tak oraz O mnie się nie martw. Paweł poznał swoją przyszłą żonę na pierwszym roku studiów w warszawskiej Akademii Teatralnej. Podobno nieśmiały aktor nie był na początku pewien, czy może liczyć na jej względy. W końcu Zuza wywodzi się ze znanej i uznanej aktorskiej rodziny (jej ojcem jest Andrzej Grabowski, a mamą – nie mniej doceniana Anna Tomaszewska).
Domagała i Grabowska od kilku dobrych lat cieszą się jednak rodzinnym szczęściem. W 2011 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka, Hania. W 2013 para wzięła ślub. Teraz małżonkowie spodziewają się swojego drugiego dziecka.
Pawłowi i Zuzannie gratulujemy i czekamy na informację, czy ród Domagałów i Grabowskich powiększy się o kolejną dziewczynkę, czy jednak o chłopca?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Pawle
Paweł Domagała (ur. 19 stycznia 1984 we Wrocławiu[1]) – polski aktor i wokalista.
Jest absolwentem VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (2003). W 2007 roku ukończył studia na Akademii Teatralnej w Warszawie.
Współpracował z wieloma teatrami m.in. Teatrem Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego oraz Teatrem Dramatycznym im. Gustawa Holoubka (obecnie połączone jako Teatr Dramatyczny w Warszawie), Teatrem Montownia, Teatrem Polonia, a także Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu[2]. Na deskach tego ostatniego, jeszcze podczas nauki w liceum, zagrał jedną ze swoich pierwszych ról – postać Ignasia w spektaklu „Trans-Atlantyk” w reżyserii Krzysztofa Galosa[3]. Od czerwca 2016 roku związany jest z warszawskim Teatrem Kwadrat[4]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Zuzi
Zuzanna Grabowska (ur. 22 czerwca 1983 w Krakowie) – polska aktorka telewizyjna i teatralna.
Grabowska urodziła się w Krakowie, jednak przyszłość zawodową związała z Warszawą. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2007 roku. Obecnie aktorka Teatru na Woli w Warszawie.
Zuzanna debiut teatralny zaliczyła w 1994 roku w spektaklu telewizyjnym „Mały lord” Frances Hodgson Burnett, który został wyreżyserowany przez jej stryja – Mikołaja Grabowskiego. Następnie grała na deskach Akademii Teatralnej w Warszawie. Potem w kilku warszawskich teatrach grała w różnych spektaklach m.in.: „Pippi Pończoszanka”, „Kubuś Fatalista i jego pan”, „Pan Tadeusz i inne obce języki”, a od 2012 roku jest aktorką Teatru na Woli im. Tadeusza Łomnickiego w Warszawie, gdzie do tej pory zagrała w trzech spektaklach: „Amazonia”, „Koziołek Matołek”, „Madame”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org