Paweł Deląg ma nową partnerkę


Choć u jego boku zawsze pojawiały się piękne kobiety, do tej pory nie udało mu się zbudować trwałego związku. Może tym razem będzie inaczej… Modna restauracja sushi w centrum Warszawy. Choć na zewnątrz ziąb, to w sercu Pawła Deląga (48 l.) – płonie ogień!
Aktor śmieje się, żartuje i czule spogląda w oczy swojej towarzyszce. Rudowłosa piękność również nie może oderwać od niego wzroku.
Po posiłku wychodzą i namiętnie całują się w usta na pożegnanie. Czy to coś więcej niż romantyczna randka?
Paweł, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, nie komentuje swojego życia osobistego i nie zdradza tożsamości ukochanej. Wie, że zaangażowanie mediów może zniszczyć nawet najbardziej obiecujący związek. A on coraz częściej tęskni za prawdziwą bliskością.
„Ciągle podróżuję i nie jest mi łatwo zbudować coś trwałego. Uważam, że to nie jest dla mnie dobre” – zdradza.
Aktor dojrzał i dla prawdziwej miłości jest gotów zmierzyć się z problemami.
„Kochania uczą nas tylko wspólnie przebyte kryzysy, wspólnie rozwiązane problemy. To buduje silne poczucie więzi, a nie to, na ile on mi imponuje, bo „jest taki męski”, a ona, bo „taka atrakcyjna”. To są jakieś fatalne zauroczenia” – podkreśla.
Sam nie jeden raz się o tym przekonał…
W przeszłości w jego życiu nie brakowało romantycznych uniesień. Deląg, który cieszy się ogromnym powodzeniem u kobiet, spotykał się m.in. z modelką Elizą Ryciak, piosenkarką Patrycją Markowską czy aktorką Marią Seweryn.
Ma też syna Pawła (26 l.), ze związku z Katarzyną Gajdarską. Jednak nigdy nie udało mu się założyć rodziny. Przez lata spełniał się robiąc karierę nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
Najpierw rozchwytywano go w Paryżu, a potem stał się jednym z ulubionych polskich aktorów w Rosji i na Ukrainie. Od tej pory jest w ciągłych rozjazdach, co nie sprzyja stabilizacji…
Na dłużej potrafiła go przy sobie zatrzymać dopiero piękna Emma Kiworkowa. Gdy poznała Pawła, była już mamą dwóch córek i pragnęła stabilizacji.
Kiedy w 2013 r. aktor poprosił ją o rękę, wszyscy sądzili, że przy boku Emmy wreszcie się ustatkuje. Ale tak się nie stało. Deląg nie chciał porzucić swojej kariery na Wschodzie, a jego ukochana nie wyobrażała sobie związku na odległość.
Zdaje się, że rozstanie było dla Pawła wielkim ciosem, tym bardziej, że trzy lata później Emma była już żoną biznesmena Zbigniewa Prokopowicza.
I choć niedawno się z nim rozwiodła, dla Pawła ten temat jest już zamknięty.
Po rozstaniu z Emmą aktor szukał pocieszenia w ramionach miliarderki Dominiki Kulczyk (41). Potem łączono go z Małgorzatą Foremniak (51), ale szybko wyszło na jaw, że tylko serdecznie się przyjaźnią.
Dziś wydaje się, że wyciągnął wnioski z poprzednich związków.
„Chcę się opiekować kobietą, chcę, żeby czuła się przy mnie bezpiecznie. A kompromis? Być z kimś dla zabawy czy na pół gwizdka jest zwyczajnie nieuczciwe” – zapewnia.
Czy przy nowej partnerce zdecyduje się wcielić swoje postanowienia w życie?

źródło: pomponik.pl oraz pudelek.pl
Kilka słów z Wikipedii o Pawle
Paweł Deląg (ur. 29 kwietnia 1970 w Krakowie) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, a także wokalista.
Urodził się i wychował w Krakowie[1]. Jego młodsza siostra Dorota (ur. 7 sierpnia 1972) została także aktorką. W 1989 ukończył XV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Zdawał egzaminy wstępne na trzy uczelnie: Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i PWST. Ostatecznie w 1993 został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.
W 2014 Deląg zaręczył się z armeńską dentystką Emmą Kiworkową. Para rozstała się. [2]
2 lipca 1993 zadebiutował na deskach teatralnych rolą zbójnika Łamagi w warszawskim Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w spektaklu Ernesta Brylla Na szkle malowane w reż. Krystyny Jandy. Grał później w teatrach stołecznych: Na Woli (1995) i Sceny Prezentacje (1994) i im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (1993). W latach 1995-1997 związał się z wrocławskim Teatrem Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego.
W 2004 był narratorem spektaklu Zbigniewa Książka Świętokrzyska Golgota w reż. Jerzego Zonia w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach.
Na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w niewielkiej roli Dolka Horowitza, serbskiego uchodźcy w dramacie wojennym Stevena Spielberga Lista Schindlera (Schindler’s List, 1993)[3]. Następnie znalazł się w obsadzie serialu telewizyjnego Fitness Club (1994). Został zaangażowany do roli Biedrony w filmie sensacyjnym Młode wilki (1995). Wkrótce potem wcielił się w postać antropologa w filmie Andrzeja Żuławskiego Szamanka (1996)[4].
W 1997 wystąpił w pięciu produkcjach kinowych: Ciemna strona Wenus Radosława Piwowarskiego, Kiler Juliusza Machulskiego, Królowa złodziei (Marion du Faouët − chef des voleurs), Kochaj i rób co chcesz i Młode wilki 1/2[5]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz