Pavlović i Oświęcimski będą mieli nowy dom


Pavlovic i OswiecimskiIwona Pavlović (53 l.) i Wojciech Oświęcimski (53 l.) mają dla wszystkich fanów wspaniałe wieści – budują nowy dom! Dojrzeli do wyprowadzki z poprzedniego lokum i z niecierpliwością czekają, aż będą mogli zamieszkać pod Olsztynem.

Energooszczędny, z zagospodarowanym poddaszem i mający 125 metrów powierzchni. Taki będzie nowy dom Iwony i jej męża Wojciecha. Dom powstaje pod Olsztynem i będzie wybudowany w ekspresowym tempie. Firma budowlana ma go postawić w miesiąc. A kolejna zobowiązała się wykończyć go w środku w ciągu kolejnych 30 dni.

Pavlović i jej mąż mają już jeden dom. Znajduje się w oddalonym o 10 km od Olsztyna Różnowie. Jest to duża nieruchomość o powierzchni 300 metrów kwadratowych z ładną działką i specyficznym wiejskim mikroklimatem. Jednak już kilka lat temu jurorka programu „Taniec z Gwiazdami” i jej mąż mówili, że liczą się z możliwością jego opuszczenia, a nawet sprzedaży.

Oboje mieszkali tu razem z trzema synami Wojciecha. Jednak, gdy synowie dorośli i opuścili domowe zacisze, dom okazał się po prostu za duży dla dwóch osób. Teraz, gdy synowie przyjeżdżają do nich tylko na weekendy lub na święta, zdecydowanie wystarczy im mniejszy dom.

– Trochę nas będzie serce bolało, gdy będziemy go opuszczać. Jednak mieszkamy w nim praktycznie we dwójkę, tylko czasami z chłopcami, i te 300 metrów, to faktycznie jest naprawdę za dużo – mówiła w 2011 roku temu Iwona w programie „Dzień Dobry TVN”, oprowadzając widzów programu po swoim domu.

Dziś widać, że musiało minąć kilka lat, żeby tancerka i jej mąż w końcu dojrzeli do decyzji o budowie nowego, ale przede wszystkim mniejszego i pewnie też bardziej ekonomicznego, z punktu widzenia finansowego, domu.

Zdecydowali się na nowoczesny projekt, który wykorzystuje najnowsze nowinki budowlane oraz pozwala właścicielowi do minimum ograniczyć koszty jego użytkowania. Pavlović nie kryje radości, że teraz będzie mieszkała tuż za rogatkami Olsztyna.

Bliżej będzie miała do miasta na zakupy lub na wypad do kina lub do teatru, ale też bliżej będzie do bliskich, którzy także mieszkają w Olsztynie. A i dla synów zawsze znajdzie się miejsce, żeby mogli odwiedzać rodziców.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *