Paulina Papierska i jej chłopak zostaną rodzicami?


Mimo że nie zrobiła zawrotnej kariery w świecie modelingu, na Instagramie ma nadal wierne grono fanów, z którymi dzieli się fotografiami z życia prywatnego. To właśnie tam ostatnio ogłosiła, że… spodziewa się dziecka! Modelka zamieściła naprawdę wymowne zdjęcie – zobaczcie sami!
Pamiętacie jeszcze kto wygrał pierwszą edycję Top Model? Laureatką programu została Paulina Papierska, jak sama o sobie mówiła – „szara myszka”, która przez cały program walczyła z nieśmiałością i językiem angielskim. Mówiło się, że nieznajomość języków obcych jest podstawową przeszkodą na drodze do światowych wybiegów i sławy (co bardzo często podkreśla Anja Rubik), ale nie przeszkodziło to Paulinie w walce o tytuł „Top Model”, który ostatecznie przypadł… właśnie jej. Z nieśmiałością modelki próbowano walczyć, ale chyba nie miała ona wystarczającej siły przebicia, bo Papierska zniknęła z show-biznesu równie szybko, jak się w nim pojawiła. A szkoda…
Dziś nie znajdziemy jej na wybiegach u polskich projektantów, nie wspominając już o zagranicznych. Paulina chętnie bierze za to udział w kampaniach wschodzących, polskich marek. Trzy lata temu mieliśmy okazję widzieć ją w sesji prezentującej ubrania marki Be Like Ladyoraz później na okładce „Avanti”. Mimo to, Papierska nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziś zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym ewidentnie widać, że… modelka spodziewa się dziecka!
Fani modelki od razu pospieszyli jej z gratulacjami. „Pięknie, cudownie”, serdecznie Ci gratulujemy, wyglądasz kwitnąco” – pod zdjęciem przyszłej mamy pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy. My również przyłączamy się do gratulacji i mamy nadzieje, że być może o Paulinie jeszcze kiedyś usłyszymy. Oczywiście w kontekście modowym.

źródło: gala.pl i instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Top Model
Top Model, wcześniej znany jako Top Model. Zostań Modelką (do 3. edycji) – polski program typu reality show, wyprodukowany przez Rochstar na zlecenie stacji TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010 roku. Program emitowany był na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model.
Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 roku udział mogli brać również mężczyźni.
Dotychczas powstało sześć edycji programu, a w czerwcu 2017 roku TVN poinformowało, iż seria szósta była ostatnią[2].
Jurorzy programu szukali 50 najlepszych modelek w kilku polskich miastach. W trzecim odcinku wybrane dziewczyny brały udział w specjalnym obozie, na którym zostawały poddane wielu zadaniom. Ostatecznie jurorzy wybierali finałową „13-tkę” z nich. Wprowadzały się one do położonego w Łomiankach domu modelek, gdzie prowadziły wielomiesięczną rywalizację o tytuł Top Modelki. Nagrodami były: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT. W kolejnych odcinkach odpadały kolejne uczestniczki. W finale to widzowie decydowali, która dziewczyna wygrywa. Aby dostać się do programu dziewczyna musiała spełniać dwa warunki: musi mieć minimum 170 cm wzrostu i być w wieku 18-27 lat.
Od czwartej edycji do programu zgłaszać mogli się także mężczyźni mający 180 cm wzrostu i w przedziale wiekowym 18-30 lat[3].
Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Elżbieta Radziszewska uważa, że program Top Model jest seksistowski i szowinistyczny. Wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz telewizji TVN, prosząc o wytłumaczenie producentów w sprawie sprawdzania przez Dawida Wolińskiego autentyczności piersi Angeliki Fajcht, jednej z uczestniczek programu[41].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz