Paulina Krupińska z bratem Alicji Bachledy-Curuś


krupinska-bachleda-curusAktualna Miss Polonia, Paulina Krupińska, początkowo unikała komentowania swojego związku ze starszym bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem. Od niedawna jednak coraz chętniej pojawiają się razem na imprezach. Przedwczoraj pozowali do zdjęć na 13. urodzinach magazynu Viva! Moda.

Miss Polonia przyszła na imprezę w ramonesce i niebieskiej spódnicy. Brat Alicji preferuje, jak widać, styl „elegancko-luźny”.

Miss Polonia w wywiadach podkreśla, że Tadeusz – brunet z brązowymi oczami jest jej ideałem i mężczyzną z pasją. To on namówił ją do wzięcia udziału w konkursie i wspierał przez cały czas. Pasją Tadeusza jest zaś lotnictwo, pracuje jako pilot w liniach Eurolot i to właśnie z powodu obowiązków służbowych nie mógł towarzyszyć ukochanej podczas finału wyborów Miss.
Jak się wam podobają?
źródło: pudelek.pl
źródło: mowimyjak.pl

Biografia Pauliny

Paulina Krupińska (ur. 22 czerwca 1987 w Piastowie) – polska modelka[1], zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012. W finale konkursu reprezentowała woj. mazowieckie[3].
Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie[2]. W 2004 zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland[4].
Wymiary (cm) 86-63-91
Wzrost (cm) 178
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 98 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *