Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś zaręczyli się?


krupinska-bachleda-curusO kryzysie w związku Pauliny Krupińskiej i Tadeusza Bachledy-Curusia nie może być mowy! Jeszcze pod koniec zeszłego roku plotkowano, że piękna modelka i biznesmen przechodzą poważny kryzys, a wszystko przez niechęć rodziny Bachledów-Curusiów do Pauliny!

Miss Polonia 2013 szczególnie miała nie przypaść do gustu siostrze Tadeusza, Alicji Bachledzie-Curuś, która ponoć przekonywała przystojnego brata, by zakończył swój związek. Na szczęście, wszystkie te informacje okazały się być tylko plotkami. Co więcej, wiele wskazuje na to, że… para zaręczyła się!

Na profilu Pauliny Krupińskiej pojawiła się bowiem fotografia jej ręki, na której widać przepiękny pierścionek. I chociaż modelka w podpisie zdjęcia podziękowała tylko za piękny manicure, to nie trudno się domyślić, co naprawdę chciała na nim zaprezentować. Plotki o zaręczynach pary potwierdza także znajoma Tadeusza Bachledy-Curusia:

– Długo szukał odpowiedniego pierścionka. Zdecydował się na piękny, subtelny model z obrączką z białego złota i ślicznym brylantem – wyznało źródło magazynu „Grazia”.

Para nie chce wypowiadać się na temat swojego życia prywatnego, ale Krupińska w udzielonym niedawno wywiadzie przyznała, że jest już gotowa na ślub.
źródło: gala.pl
Tagi: [semantic_tags]

(Odwiedzono: 115 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *