Paulina Andrzejewska i jej chłopak spodziewają się dziecka


Damiecki i AndrzejewskaMateusz Damięcki to artysta, który niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Aktor już od kliku lat spotyka się z Pauliną Andrzejewską, ale dopiero jakiś czas temu zaręczył się ze swoją ukochaną. Pewnie tak długo zwlekał z decyzją bo miał w pamięci niepowodzenie swojego pierwszego małżeństwa, które zakończyło się zaledwie po 8 miesiącach od ślubu. Już niedługo rodzina Damięckiego powiększy się o jeszcze jednego członka. Okazuje się bowiem, że aktor już niedługo zostanie ojcem! Para pojawiła się właśnie po raz pierwszy na salonach od ogłoszenia tej dobrej nowiny.
Teraz to już pewne. Mateusz już wkrótce zostanie ojcem! O ciąży Andrzejewskiej, narzeczonej aktora, plotkowało się już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz radosne wieści zostały potwierdzone przez najbliższą rodzinę gwiazdy serialu 'W rytmie serca”. Doniesienia potwierdziła też agentka Damięckiego, Agatha Slaby-Bolińska. Jak donosi „Dobry Tydzień”, pierwsze dziecko Mateusza i Pauliny przyjdzie na świat już na wiosnę 2018 roku. Płeć i imię dziecka na razie nie są jeszcze znane.
Damięcki i Andrzejewska nie należą do par, które często pojawiają się na czerwonym dywanie. Ostatnio zrobili jednak wyjątek i oboje pojawili się w poniedziałek na charytatywnym pokazie mody „Dzieci-Dzieciom”. Nic dziwnego, że obiektywy fotoreporterów były zwrócone tego wieczoru ku ukochanej aktora. Niektórzy zaczęli doszukiwać się już nawet pierwszych ciążowych krągłości u tancerki. Tych jednak póki co nie widać. A może to jedynie zasługa luźnej tuniki, którą na okoliczność pokazu wybrała dla siebie Paulina?

źródło: gala.pl
Kilka słów z Wikipedii o Mateuszu
Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy.
Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006. Rozpoznawalność przyniosły mu role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz. Dzieciom natomiast aktor jest znany jako Jim z Wow lub Krzyś z Kubusia Puchatka. Ponadto, wystąpił w teledysku do piosenki Uprising zespołu Sabaton.
Jesienią 2007 występował w szóstej edycji Tańca z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN. Jego partnerką była Ewa Szabatin. Odpadli w półfinale, zajmując ostatecznie trzecie miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o Paulinie
Paulina Andrzejewska – polska tancerka, choreograf i pedagog.
w 1999 ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Od 2003 uczy tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie, w latach 2006-2008 pedagog tańca współczesnego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi.
Autorka choreografii programu telewizyjnego Roberta Rozmusa – Robert Rozmus Show. Choreograf musicalu Upiór w Operze w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a także Przygody pszczółki Mai w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz