Patryk Jaki i jego żona Anna powitali dziecko


Wygląda na to, że Patryk Jaki (34 l.) po raz drugi został tatą. Polityk opublikował na Instagramie wymowne zdjęcie, które wywołało prawdziwą sensację, a teraz poinformował o narodzinach na swoim profilu w mediach społecznościowych.
Patryk Jaki i jego żona Anna właśnie powitali na świecie swoje drugie dziecko. Europoseł najpierw za pośrednictwem Instagrama opublikował wzruszające zdjęcie, na którym razem z synem składa stojak służący noworodkom za łóżeczko, a teraz pochwalił się zdjęciem maluszka na Twitterze.
Internauci szybko zrozumieli, że Patryk chciał w ten sposób ogłosić radosną nowinę. Jaki zamiast opisu do zdjęcia postanowił zamieścić pod postem wymowne serduszko, a pod zdjęciem nowo narodzonej córki napisał:
„Miło mi poinformować, że Radek ma siostrę. Witamy na świecie Aleksandrę. Wszystko jest dobrze, dziękujemy za modlitwy”. Obserwatorzy od razu pospieszyli z gratulacjami dla polityka.
Przypomnijmy, że Patryk i jego ukochana Anna mają już 6-letniego synka Radka.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Patryku
Patryk Tomasz Jaki (ur. 11 maja 1985 w Opolu) – polski polityk, doktor nauk o bezpieczeństwie[1], wykładowca akademicki[2][3], poseł na Sejm VII i VIII kadencji (2011–2019), sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości (2015–2019), przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji[4] (2017–2019), poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (w 2010 uzyskał tytuł magistra politologii). Ukończył także program ARGO Top Public Executive, który we współpracy z IESE Business School w Barcelonie organizowała Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (2018)[5] oraz szkolenie na Sam Houston State University w Huntsville[6]. W 2019 obronił doktorat na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej[7]. Prowadzi zajęcia ze studentami Wyższej Szkoły Kryminologii[8] oraz Uniwersytetu Opolskiego[9] w pracowni polityki bezpieczeństwa.
W 2003 wstąpił do Forum Młodych PiS[10]. Pracował między innymi jako specjalista od marketingu w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. Publikował w czasopiśmie „Logistyka”. Był członkiem gabinetu politycznego wojewody opolskiego oraz asystentem eurodeputowanego Ryszarda Legutki, a także członkiem klubu „Gazety Polskiej” w Opolu[11]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz