Patrycja Markowska i Bartłomiej Wróblewski byli parą


markowska-wroblewskiNie od dziś wiadomo, że świat show-biznesu jest mały i niemal wszyscy się w nim znają. Nie sądziliśmy jednak, że aż do tego stopnia.
Okazuje się, że mąż Małgorzaty Kożuchowskiej Bartłomiej Wróblewski dziesięć lat temu spotykał się z piosenkarką Patrycją Markowską. Wydawałoby się, że tych dwoje pochodzi z dwóch kompletnie różnych światów, a jednak połączył ich romans.
Jak do tego doszło i czemu się rozstali?
Bartek i Patrycja są w bardzo podobnym wieku. Dziesięć lat temu dopiero wkraczali w dorosłe życie. Wróblewski studiował, a czas wolny spędzał na imprezach. Patrycja zaczynała rock’n’rollowe życie na scenie.
Na żywo donosi, że poznali się w jednym z warszawskich klubów. Szybko między nimi zaiskrzyło.
Piosenkarka bardzo poważnie traktowała znajomość z początkującym dziennikarzem. W towarzystwie nazywała go nawet narzeczonym.
Para wystąpiła nawet razem w telewizji. Markowska zabrała Wróblewskiego do programu Jak łyse konie, gdzie zdawała egzamin ze znajomości życia swojego sławnego ojca Grzegorza Markowskiego.
Dziś trudno sobie wyobrazić, jak Patrycja i Bartek mogli w ogóle być razem. Ona, wieczna buntowniczka znalazła kilka lat temu szczęście u boku aktora Jacka Kopczyńskiego, z którym ma syna Filipa.
W wywiadach podkreśla, że tworzą włoski model rodziny. Często się kłócą, ale i namiętnie godzą.
Z kolei Bartek został mężem Małgorzaty Kożuchowskiej, która mówi o nim jako o największej oazie spokoju. Para poznała się w Watykanie podczas pogrzebu Jana Pawła II. Ich związek uchodzi niemal za idealny. Bez skandali czy awantur, zawsze zgodni i wpatrzeni w siebie.
Dziesięć lat temu Patrycja nie myślała o założeniu rodziny. Głośno było o jej romansach, między innymi z Pawłem Delągiem.
Spokojny i wyciszony Bartek kompletnie nie pasuje nam do jej typu mężczyzny.
Dziś oboje mówią o sobie niewiele. Twierdzą, że byli dobrymi znajomymi. Do romansu wolą się nie przyznawać. Nie są znane również powody ich rozstania.
źródło: nocoty.pl
Biografia Patrycji
Patrycja Markowska (ur. 21 grudnia 1979 w Warszawie[3]) – polska piosenkarka i autorka tekstów. Córka wokalisty zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego.
Piosenkarka występuje z zespołem w składzie Sebastian Piekarek (gitara), Rafał Sędek (gitara), Radosław Owczarz (perkusja) oraz Marcin Koczot (wokal wspierający)[4].
Działalność artystyczna
3 grudnia 2001 roku ukazał się debiutancki album wokalistki zatytułowany Będę silna[5]. Znalazły się na nim przeboje „Opętanie” i „Drogi kolego”. Debiut przyniósł piosenkarce nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii[6].
Drugi album studyjny Markowskiej pt. Mój czas ukazał się 16 października 2003[7]. Promowały go piosenki „Kameleon” i ballada „Z twoich rąk”. 17 października 2005 roku został wydany trzeci album piosenkarki zatytułowany Nie zatrzyma nikt[8], z którego pochodził przebój „Gdy zgasną światła”. Tego samego roku wystąpiła w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Odpadła w czwartym odcinku zajmując 7. miejsce. Jej partnerem był Michał Skawiński[2].
15 czerwca 2007 r. na 44. KFPP w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską „Świat się pomylił” zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Premiery oraz nagrodę dziennikarzy[9]. Czwarta płyta Markowskiej pt. Świat się pomylił została wydana 1 października 2007[10]. Piosenka „Jeszcze raz” z niego pochodząca promowała polską komedię romantyczną o tym samym tytule. Krążek Świat się pomylił był pierwszym dużym sukcesem wydawniczym Markowskiej i zdobył status platynowej płyty[11]. 25 kwietnia 2008 roku piosenkarka otrzymała statuetkę Eska Music Awards 2008 w kategorii Artystka Roku. Jesienią ukazała się edycja specjalna albumu, zawierająca nowy przebój pt. „Deszcz”.
26 października 2010 roku ukazała się piąta płyta piosenkarki pt. Patrycja Markowska[12]. Kilka tygodni po premierze wydawnictwo osiągnęło status złotej płyty[13], a wkrótce potem platynowej[14].
Wraz z Justyną Steczkowską, Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem z Afromentalu zasiadła w jury II edycji programu The Voice of Poland, która ruszyła 2 marca 2013 roku na antenie stacji telewizyjnej TVP2[15].
28 maja 2013 roku wydała swój szósty studyjny album pt. Alter Ego[16]. Płyta była promowana tytułowym singlem z płyty oraz piosenką „Dzień za dniem”, do których to powstały także teledyski[17].
Życie prywatne
Jest córką lidera zespołu Perfect – Grzegorza Markowskiego, bratanicą warszawskiego biskupa Rafała Markowskiego. Prywatnie związana jest z aktorem Jackiem Kopczyńskim[18]. 9 stycznia 2008 piosenkarka urodziła syna Filipa Krystiana[19].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz