Patricia Kazadi ma nowego chłopaka?


Patricia Kazadi (29 l.) od jakiegoś czasu widywana jest u boku przystojnego blondyna. Okaże się tym jedynym? Energią mogłaby obdzielić wiele rówieśniczek. Publiczność poznała Kazadi jako aktorkę, piosenkarkę i prowadzącą programy „You Can Dance” i „X-Faktor”.

– Pracuję w telewizji, odkąd skończyłam 15 lat. A na scenie jestem właściwie od trzeciego roku życia – śmiała się nie tak dawno Patricia.

Wciąż też szukała miłości. Łączono ją z pewnym kongijskim koszykarzem i amerykańskim aktorem Affionem Crockettem (44 l.).

Niestety, te związki szybko się rozpadły…

– Facet idealny to taki, który mi imponuje i ma poczucie humoru – twierdzi z przekonaniem Kazadi.

– Chcę przy takiej osobie mieć przeświadczenie, że jesteśmy jednością. Ważne, żeby łączyła nas przyjaźń. Zależy mi również na akceptacji i poczuciu, że jestem przez tą osobę kochana. Jeśli te warunki zostaną spełnione, to nie obchodzi mnie ile mój mężczyzna będzie miał wzrostu, czy będzie chudy czy gruby i jaką będzie miał klatę.

Dzisiaj, na kilka dni przed trzydziestymi urodzinami, te słowa nabierają szczególnego znaczenia.

Czy prezenterka spędzi ten wyjątkowy dzień z jasnowłosym przystojnym mężczyzną, z którym była widziana w lutym na gali rozdania nagród filmowych? Być może.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Patrici

Patricia Tshilanda „Trish” Kazadi (ur. 17 marca 1988 w Warszawie[1]) – polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna[2].

Jej matka Barbara[3] pochodzi z Łukowa, zaś ojciec Jofa Kazadi z Demokratycznej Republiki Konga.

Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej. Z powodu niezaliczenia wszystkich przedmiotów przeniosła się do Szkoły Głównej Handlowej. Tej uczelni także nie ukończyła. Gra na fortepianie[4] i komponuje. Przez dwa lata trenowała taniec współczesny. Była uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie.

Patricia Kazadi zadebiutowała w 2002 roku występem w programie Szansa na sukces z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Prowadziła program Everyday English na antenie TVN Lingua (kanał zakończył nadawanie w 2009 roku).

W 2007 wzięła udział w drugiej edycji programu Jak oni śpiewają i zajęła trzecie miejsce. 30 maja 2009 w specjalnym odcinku Jak oni śpiewają – Dzień Dziecka razem z Karoliną Nowakowską, Aleksandrą Szwed oraz Moniką Mrozowską nagrodzona została Statuetką Serca Fundacji Polsat za wykonanie utworu Spice Girls „Wannabe”[5]. Jesienią 2009 wystąpiła w szóstej, mistrzowskiej edycji tego programu, zajmując piąte miejsce.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 103 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *