Passent i Kuczok są już po rozwodzie


passent-kuczokPod koniec zeszłego roku pisaliśmy, że Agata Passent i Wojciech Kuczok postanowili zakończyć swoje medialne małżeństwo po zaledwie 7 miesiącach od ślubu. Kuczok po dłuższym zastanowieniu postanowił zdementować te informacje i nazwał je „bzdurą”. Niestety, nie mówił prawdy. Okazuje się, że wkrótce po udzieleniu dość kompromitujących, „romantycznych” wywiadów o „życiu przez pół roku w łóżku” ich uczucie rzeczywiście się wypaliło.

To była fascynacja od pierwszego wejrzenia – wyznał w jednym z nich pisarz. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku. Nie było oświadczyn. Agata pierwsza podała pomysł, a ja natychmiast odpowiedziałem: „Jasne, kochamy się, więc się pobierzmy.

Rozwiedli się trzy tygodnie temu. Para nie mieszkała razem już od kilku miesięcy, ale do tej pory dementowała doniesienia o kłopotach w związku. Agata lubić prowadzić bujne życie towarzyskie. Uwielbia się bawić, często wyjeżdża też do Berlina, gdzie ma mieszkanie. Dla odmiany Kuczok to introwertyk, samotnik – mówi informator magazynu Show.

Na problemy w małżeństwie ponoć wpływ miał także brak akceptacji ze strony Daniela Passenta, którego zdaniem Kuczok miał przeszłość uniemożliwiającą udany związek. Pisarz ma dwójkę dzieci z poprzednich związków. Daniel jest też zdania, że pisarz związał się z jego córką dla jej pieniędzy, mieszkania i popularności. Co więcej, użył w swojej książce postaci jej zmarłej matki, przedstawiając ją jako alkoholiczkę poszukującą wciąż nowych, młodych kochanków…

Informacje o rozwodzie potwierdziła w końcu sama Passent: Jesteśmy po rozprawie rozwodowej. Nie chcę tego komentować.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 4 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *