Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek


pascal-brodnicki-mielczarekPascal dla Agnieszki Mielczarek zmienił swoje życie. Podobno zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i szybko zdecydował, że dla miłości zostanie w Polsce na stałe. Narzeczona została jego menadżerką.
W 2008 roku para przywitała na świecie syna, Leo.
Pascal i Agnieszka rzadko pokazują się razem na salonach. Ten czas zdecydowanie wolą spędzać w domu. W kuchni rządzi Brodnicki, ale sprawami codziennymi w ich związku zajmuje się Mielczarek.
Gdy Agnieszka Mielczarek poznała Pascala Brodnickiego, nie wiedziała, kim on jest, chociaż program „Pascal: Po prostu gotuj!” leciał już w telewizji. – Jego popularność była dla mnie raczej wadą niż zaletą – wspomina. – Zapaliła mi się w głowie lampka ostrzegawcza: „Muszę uważać, trzymać go na dystans”. Nie udało się: już po trzech dniach zamieszkali razem.
źródło: nocoty.pl i kobieta.pl
Biografia Pascala
Pascal Victor Raymond Brodnicki (ur. 5 września 1976 w Lille we Francji) – kucharz, prezenter telewizyjny, autor książek kucharskich.
Jego pierwsza praca w wieku 16 lat była na Montmartre. Po roku wyjechał do pracy w Anglii aby następnie przyjechać do Polski i zacząć prace w Bristolu.
Uczył się gotować we francuskich szkołach gastronomicznych. Pracował w wielu restauracjach (m.in. Chelsea Hotel w Nowym Jorku i Les Pyrénées[1] we Francji).
Obecnie mieszka w Polsce. Od września 2004 do grudnia 2009 prowadził w TVN program kulinarny Pascal: Po prostu gotuj!.
Od 2012 roku prowadzi program Smakuj świat z Pascalem (również w stacji TVN).
Za promocje kuchni francuskiej na świecie otrzymał nagrodę od Ministerstwa Spraw Zagranicznych Le trophée de l esprit alimentaire w 2008.
14 maja 2008 urodził się jego syn Leo[2].
Publikacje
Po prostu gotuj! 2005
Po prostu mi to ugotuj! 2006
Po Prostu Grilluj
Filmografia
Dubbing
2004 – Iniemamocni
2012 – Na tropie Marsupilami
2012 – Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości
Role filmowe
2006: Tylko mnie kochaj jako kucharz (nie występuje w napisach)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz