Partner Edyty Górniak nie chce się żenić

gorniak-schrammZdjęcie w welonie miało być zapowiedzią nadchodzącego ślubu piosenkarki. Tym samym Edyta Górniak chciała również uciąć plotki na temat kryzysu w swoim związku z Piotrem Schrammem. Okazuje się jednak, że to nie koniec spekulacji o schyłku tej relacji. Prawnik nie chce się bowiem ożenić z artystką. Czy to zaważy na ich dalszych relacjach?
Zdjęcie w welonie zostało wykonane w Lizbonie, gdzie Edyta pojechała na pokaz mody swojego przyjaciela, Łukasza Jemioła. Portugalia to jej ukochane miejsce na ziemi, więc media od razu zaczęły snuć opowieści o tym, że to właśnie tam Górniak i mecenas pobiorą się jeszcze w tym roku.
Artystka w wywiadach podkreślała, że być może zdecydują się na ten krok, szczególnie, że Piotr prosił ją o rękę już kilka razy. Okazuje się, że to nie do końca prawda.
– Nawet się nie oświadczył i nic nie wskazuje na to, że coś się w tym temacie zmieni – twierdzi znajomy prawnika.
Wbrew pozorom nie oznacza to jednak końca ich związku.
– Edyta i Piotr wciąż są razem. Ich związek jednak jest zupełnie inny, niż się wszystkim wydaje – powiedziała tygodnikowi Gwiazdy znajoma pary.
Co ich zatem trzyma ze sobą?
– Piotr uwielbia wyjeżdżać z Edytą. Zwiedzili już razem wiele egzotycznych zakątków. Standardowe rodzinne mieszczańskie życie nie jest dla niego – opowiadają osoby z ich otoczenia.
Piotr jest również świetnym opiekunem dla syna Górniak.
Allan bardzo szybko zaakceptował Piotra. Traktuje go z wielkim szacunkiem i jako wzór do naśladowania.
Wygląda na to, że ślub sam w sobie nie jest im do niczego potrzebny.
źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz