Paris Jackson i Snoody są razem


Jackson i SnoodyNa początku 2013 roku 15-letnia wówczas Paris Jackson próbowała odebrać sobie życie. Córka Michaela Jacksona połknęła 20 tabletek przeciwbólowych zawierających ibuprofen, a także podcięła sobie żyły kuchennym nożem. Na szczęście wcześniej wezwała pogotowie. Później przez wiele miesięcy przebywała w specjalnym ośrodku.
Jedyna córka Michaela wróciła do mediów społecznościowych jesienią zeszłego roku – okazało się, że ma chłopaka, swojego rówieśnika, i wygląda na naprawdę szczęśliwą. Niestety, jej związek z Chesterem Castellawem rozpadł się, a ona sama wyznała, że w wieku niespełna 18 lat leczy się z alkoholizmu…
Teraz okazało się, że Paris ma nowego chłopaka. Niejaki Snoody ma 26 lat i, jak sam się przedstawia, jest „perkusistą i performerem” z Los Angeles. Media za oceanem zainteresowały jego tatuaże, wśród których znajduje się flaga Konfederacji, kojarzona z poglądami skrajnie prawicowymi i rasistowskimi. Osoby z otoczenia nastolatki twierdzą, że związek jest poważny.
Poznali się zaledwie kilka tygodni temu, ale spędzają ze sobą bardzo dużo czasu – potwierdza informator Page Six. Bardzo się lubią. To prawdziwy związek i wszystko dzieje się naprawdę szybko.
Przypomnijmy, że Paris, która kończy jutro 18 lat, z chwilą uzyskania pełnoletniości, będzie mogła swobodnie dysponować swoją częścią majątku, pozostawioną przez zmarłego ojca.
źródło: pudelek.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Dodaj komentarz