Paris Hilton i Chris Zylka są razem


Paris Hilton (36 l.) znów jest zakochana! Jej nowy wybranek ma polskie korzenie!
Celebrytka ma za sobą kilka dłuższych bądź krótszych związków, a także wiele przelotnych romansów.
Jej ostatni oficjalny związek zakończył się niespełna rok temu – w kwietniu 2016 roku rozstała się z austriackim miliarderem.
Jak się okazuje, znalazła już nową miłość, czym zdążyła się pochwalić na Instagramie.
Kim jest szczęśliwy wybranek? Okazuje się, że to aktor Chris Zylka, który ma polskie pochodzenie!
Matka Zylki jest w połowie Polką, w połowie Czeszką. Mężczyzna zdecydował się nosić jej panieńskie nazwisko jako swoje.
Aktor zagrał kilka lat temu w „Hannie Montanie”, a także m.in. w serialu „Zakochana złośnica” oraz filmie „Tajemny krąg”.
Pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Paris
Paris Whitney Hilton (ur. 17 lutego 1981 w Nowym Jorku[1]) – amerykańska celebrytka; modelka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody.
Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Jest córką Richarda Hiltona i aktorki Kathy Richards oraz siostrzenicą aktorek Kim Richards i Kyle Richards[2][3]. Ma troje rodzeństwa: siostrę Nicky i braci Barrona i Conrada.
Większość swojego dzieciństwa spędziła w hotelu Waldorf-Astoria na Manhattanie. W 2000 roku dostała dyplom ukończenia szkoły średniej.
Po ukończeniu nauki w szkole średniej zaczęła dążyć do sławy poprzez poznanie takich projektantów, jak m.in. Tommy Hilfiger czy Marc. Pojawiła się w magazynach „GQ”, „Vanity Fair” i „FHM”. Spróbowała swoich sił w biznesie, zakładając agencję modelek oraz przedsiębiorstwo produkujące kosmetyki, ale interesy się nie powiodły. Razem ze swoją siostrą zaczęła uczęszczać na przyjęcia w celu zwrócenia na siebie uwagi.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Chrisa
Chris Zylka, właściwie Christopher Michael Settlemire (ur. 9 maja 1985 w Warren) – amerykański aktor i model.
Zylka urodził się jako w Warren w stanie Ohio. Wziął panieńskie nazwisko swojej matki jako swoje. Jego ojciec jest pochodzenia niemieckiego i brytyjskiego, a jego matka jest w połowie Polką, w połowie Czeszką.
Zylka uczęszczał na Uniwersytet Toledo. Rozpoczął swoją karierę gościnnym występem w serialu 90210 w 2008 roku. Wystąpił również w Everybody Hates Chris, Hannah Montana, Cougar Town: Miasto kocic i Zeke i Luther. Następnie pojawił się w szesnastu odcinkach 10 Things I Hate About You jako Joey Donner. W tym czasie przeniósł się na filmy, występując w The People I’ve Slept With, zanim wystąpił w telewizyjnym horrorze My Super Psycho Sweet 16. Zylka ponowił swoją rolę w sequelu My Super Psycho Sweet 16 2. Pojawił się również w Kaboom w 2010 roku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz