Paris Hilton i Carter Reum w podróży poślubnej


Paris Hilton i Carter Reum w podróży poślubnej miesiąc miodowy

Paris Hilton i Carter Reum pobrali się 11 listopada, a wesele celebrytki trwało aż 3 dni i zaprezentowała na nim 6 różnych kreacji! Teraz nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną, która jak można się spodziewać po hiltonównie również nie skończy się na jednym kierunku. Zaledwie wczoraj wrzuciła krótki klip z pierwszej destynacji – właśnie, pierwszej, ponieważ jak sugeruje opis, jest to dopiero „Odcinek 1”, a wszystkie zaplanowane lokacje, które na razie pozostają tajemnicą, Paris planuje zaprezentować na swoim kanale na YouTube:

Jestem tak podekscytowana, że mogę rozpocząć moją przygodę z mężem, w jednym z moich ulubionych miejsc: Bora Bora! Dziękuję @Hilton @ConradHotels @ConradBoraBoraNui za pomoc w świętowaniu w dobrym stylu. Będę dokumentować całą moją podróż dookoła świata, abyście wszyscy mogli ją zobaczyć i przyjść na przejażdżkę. Obejrzyj pierwszy odcinek „My Dream Honeymoon” na moim kanale @YouTube

Pierwszym kierunkiem, w który postanowili się udać Paris i Carter okazała się tropikalna wyspa Bora Bora w Polinezji Francuskiej, na Oceanie Spokojnym. W najnowszym poście, którym Paris Hilton podzieliła się z fanami czytamy, że gwiazda „żyje jak w bajce!” na swojej podróży poślubnej. Nowożeńcy zatrzymali się w ekskluzywnym hotelu Conrad, a w wycieczce towarzyszą im młodszy brat celebrytki, Barron oraz jego dziewczyna. Czas mija im tam zdecydowanie błogo, a ostatnio Paris z mężem została przyłapana na nurkowaniu w towarzystwie płaszczek, nie szczędząc sobie przy tym czułości i całusów.


źródło: supermamy.papilot.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Paris Hilton

Paris Whitney Hilton[1][2][3] (ur. 17 lutego 1981 w Nowym Jorku) – amerykańska celebrytka, modelka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody.

Urodziła się w Nowym Jorku w rodzinie rzymskokatolickiej[4] jako córka aktorki Kathy Elizabeth (z domu Avanzino)[5] i Richarda Howarda “Ricka” Hiltona[6][7]. Jej pradziadek Conrad Hilton założył sieć hoteli Hilton, co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny[6]. Wychowywała się z trójką rodzeństwa: młodszą siostrą Nicholaią Olivią „Nicky” (ur. 1983) oraz młodszymi braćmi – Barronem Nicholasem Hiltonem II (ur. 1989) i Conradem Hughesem Hiltonem III (ur. 1994)[8]. Jest siostrzenicą aktorek Kim Richards i Kyle Richards[5]. Hilton jest pochodzenia norweskiego, niemieckiego, włoskiego, angielskiego, irlandzkiego i szkockiego[9][5].

Większość dzieciństwa spędziła w hotelu Waldorf-Astoria[10] na Manhattanie. W latach 1995–1996 uczyła się w Marywood-Palm Valley School w Kalifornii[11]. W 1996 rozpoczęła naukę w Convent of the Sacred Heart[11]. W 1996-1999 uczęszczała do nowojorskiej Dwight School[11]. W 1997 trafiła do centrum leczenia dla nastolatków z problemami emocjonalnymi Provo Canyon School w Utah[11]. W latach 1998–1999 uczyła się w Canterbury Boarding School[11]. W 2000 roku uzyskała dyplom ukończenia szkoły średniej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *