Pamela Anderson i Tommy Lee znów razem


Anderson i LeeŻycie uczuciowe Pameli Anderson z pewnością należy do jednych z bardziej intrygujących w całym Hollywood. Gwiazda Słonecznego Patrolu chętnie opowiada o swoich byłych i obecnych chłopakach, zaznaczając, że najbardziej interesujące są dla niej już zakończone związki.
Najwięcej korzyści Pamela czerpała z małżeństwa z Tommym Lee, z którym rozwiodła się w 1998 roku. Oprócz satysfakcjonującego pożycia, Pamela wyniosła z tego związku jeszcze żółtaczkę. Nie przeszkadza jej to w powrocie do byłego męża. Anderson oświadczyła to podczas ostatniej gali PETA.
Tommy był zawsze, nigdy nie było nikogo innego – powiedziała. To była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia. Wiedziałam to już zanim wyszłam za niego za mąż. Tylko Tommy jest miłością mojego życia.
Przypomnijmy, że małżeństwo z Lee skończyło się dla Pameli publikacją seks-wideo. Teraz będzie równie ambitnie?
źródło: pudelek.pl
Biografia Pameli
Pamela Denise Anderson (ur. 1 lipca 1967 w Ladysmith w Kanadzie)[1] – kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt, związana z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Posiada również amerykańskie obywatelstwo[2].
Pamela Anderson urodziła się 1 lipca 1967 w miejscowości Ladysmith w kanadyjskiej prowincji British Columbia[1]. Jej pradziadek, rodowity Fin – Juho Hyytiainen, opuścił rodzinne miasto Saarijärvi i swoją ojczyznę w 1908[1]. Pamela zyskała tytuł „Dziecka Stulecia” po mylnym uznaniu jej za pierwsze dziecko urodzone w dniu obchodów stulecia Kanady. Tuż po urodzeniu rodzina Andersonów przeprowadziła się do miasteczka Comox[1].
W 1985 ukończyła szkołę średnią Highland w Comox. Trzy lata później przeniosła się do Vancouver i podjęła pracę jako instruktorka fitnessu. Latem 1989 wybrała się ze znajomymi na mecz futbolowy. Podczas przerwy, na stadionowym telebimie pokazała się jej twarz. Tłum żywiołowo zareagował na widok atrakcyjnej, 21-letniej dziewczyny[1]. Wkrótce Pamela przyjęła ofertę kontraktu złożoną przez lokalny browar, skutkiem czego setki plakatów z jej wizerunkiem ozdobiły ściany kanadyjskich pubów. Anderson zdecydowała się pozować dla „Playboya”, pojawiając się na okładce numeru z października 1989[1]. Następnie wyjechała do Los Angeles w celu rozwinięcia dalszej kariery modelki.
Po przeprowadzce do Los Angeles rozjaśniła sobie włosy na jasny blond i przeszła operację powiększenia biustu. W 1991 dostała nieznaczną rolę w popularnym amerykańskim sitcomie Pan Złota Rączka. Następnie obsadzono ją także w roli C.J. Parker w serialu pt. Słoneczny patrol, w którym występowała do 1997. W tym czasie nieprzerwanie pozowała dla magazynu „Outdoor Life”. Rola w Słonecznym patrolu przyniosła jej sporą popularność wśród telewidzów na całym świecie. W 2003 powróciła w filmowej wersji serialu, Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach[1].
W 1996 wystąpiła w filmie Żyleta jako Barbara Rose Kopetski, zostało to przez niektórych błędnie zinterpretowane jako ujawnienie jej prawdziwego nazwiska[3]. Podczas kręcenia zdjęć do filmu Pamela poroniła[1]. W kwietniu następnego roku gościnnie poprowadziła popularny show Saturday Night Live, witając gości następująco: „Wiecie, jeśli macie tremę na scenie – powinniście wystąpić nago!”. To mówiąc rozpoczęła striptiz, odkrywając bieliznę w kolorze cielistym[1]. W tym samym roku zagościła na jednej z dwóch okładek wrześniowego numeru „Playboya” (na drugiej wersji okładki umieszczono modelkę Jenny McCarthy)[1].
We wrześniu 1998 ruszyła produkcja autorskiego serialu Pameli Anderson V.I.P.[1], który jednak spotkał się z chłodnym przyjęciem i ostrą krytyką. Mimo to, zważywszy na sporą liczbę widzów oglądających serial tylko z powodu jej udziału, serial doczekał się czwartego sezonu przed zdjęciem z anteny w 2002. Anderson tłumaczyła się kwestią potrzeby wychowywania dzieci, chociaż wielu sądziło, że skończyła tym samym karierę. Dwa lata później wróciła w świetle błysków fleszy. W maju pojawiła się nago na okładce „Playboya”, po raz pierwszy w swojej karierze pokazując się nago na okładce pisma. Wkrótce jej podobizna znalazła się w magazynach „Stuff” i „GQ”. Zauważono, że biust Pameli Anderson powiększył się od czasu jej zdjęć zrobionych rok wcześniej.
Anderson przyjęła amerykańskie obywatelstwo 12 maja 2004, jednocześnie zachowując dotychczasowe obywatelstwo kanadyjskie w celu ułatwienia rodzicom uzyskania „zielonej karty”. Mieszka w południowej Kalifornii od 1989.
W 2004 ukazała się książka autorstwa Pameli Anderson pt. „Gwiazda”[1]. Opowiada ona historię młodej dziewczyny, która różnymi środkami zamierza zdobyć sławę. Po wydaniu książki wyruszyła w podróż po Stanach, podpisując autografy w sklepach sieci Wal-Mart. Wydana w rok po „Gwieździe” kontynuacja „Star Struck” zdecydowanie bardziej opiera się na osobistych przeżyciach jej i jej byłego męża, perkusisty Tommy’ego Lee[1].
W styczniu 2005 przyznała się do kolejnej operacji wszczepienia implantów silikonowych tłumacząc, że bez nich „nie czuła się sobą”. Stwierdziła również, że nowe implanty są większe od poprzednich[1]. W kwietniu tego samego roku wystąpiła w nowym sitcomie stacji FOX pt. Oczytana, gdzie wcieliła się w rolę Skyler Dayton – imprezowiczki podejmującej pracę w księgarni. Serial wycofano z anteny w maju 2006. Latem kanał Comedy Central wyemitował program The Roast of Pamela Anderson.
W grudniu 2005 stacja NBC ocenzurowała występ Pameli Anderson na pianinie Eltona Johna. Podczas gdy artysta wykonywał utwór, Anderson tańczyła bez stanika z wymalowanymi gwiazdami na piersiach. NBC doszło do wniosku, że nagranie nie nadawało się do emisji w szczytowych godzinach oglądalności. W marcu następnego roku ogłoszono, że Pamela Anderson otrzyma własną gwiazdę na kanadyjskiej „Ścieżce sławy”[1] w uznaniu jej długoletniego stażu modelki i aktorki. Jest ona dopiero drugą modelką, która dostąpiła tego zaszczytu. Miesiąc później, jako pierwsza osoba spoza biznesu muzycznego, poprowadziła galę kanadyjskich nagród muzycznych Juno.
Obecnie występuje w show The Beauty of Magic u boku holenderskiego sztukmistrza Hansa Kloca. Od 22 marca 2010 do 5 maja 2010 brała udział w X edycji Tańca z gwiazdami jej partnerem tanecznym był Damian Whitewood, zajęli 6 miejsce.
Pamela Anderson jest miłośniczką sportu motorowego. W 2013 roku została właścicielką zespołu w GT Series – Race Alliance[4].
Życie prywatne
Oprócz uzyskania statusu znanej modelki i aktorki, Anderson wciąż skupia na sobie sporo uwagi mediów za sprawą jej głośnego życia prywatnego. Informacje o jej związkach przez lata opisywało wiele gazet na całym świecie. 19 lutego 1995 wyszła za Tommy’ego Lee, perkusistę zespołu Mötley Crüe[1], po zaledwie czterech dniach znajomości. Para dorobiła się dwóch synów, Brandona i Dylana[1]. Jako żona Tommy’ego nosiła podwójne nazwisko: Anderson Lee. Zanim para na dobre zerwała ze sobą kontakty, Pamela Anderson dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód i tyle samo razy z Tommym się schodziła. W marcu 2002 doniosła, że zaraziła się od męża wirusem zapalenia wątroby typu C, prawdopodobnie na skutek używania tych samych igieł do tatuażu[1]. W miesiąc później zaczęła prowadzić swoją własną rubrykę w magazynie kobiecym „Jane”. W październiku 2003 stwierdziła ironicznie na antenie programu radiowego Howarda Sterna, że nie liczyła, że mogłaby przeżyć następne dziesięć do piętnastu lat. Wiele stron internetowych i pism bulwarowych potraktowała tę wypowiedź poważnie.
Z domu Pameli i Tommy’ego skradziono prywatną taśmę wideo z zapisem ich aktów seksualnych. Cały materiał znalazł się w Internecie. W natychmiastowej reakcji, Pamela Anderson pozwała do sądu firmę, która rozprowadzała nagranie. Na rzecz małżeństwa zasądzono kwotę w wysokości półtora miliona dolarów wraz z opłatą adwokacką z tytułu zysków ze sprzedaży filmu. Nagrany przed słynną taśmą małżeńską film z Pamelą i Bretem Michaelsem, wokalistą grupy Poison w rolach głównych, również znalazł się w Internecie. Klatki z filmu po raz pierwszy pojawiły się na łamach magazynu „Penthouse” w marcu 1998. Fenomen taśmy Pameli i Tommy’ego stworzył nową niszę na rynku filmów porno, inspirując wiele gwiazd do nagrywania swoich wyczynów łóżkowych i publikowania ich w internecie (świadomie lub nie).
Od czasu rozwodu z Tommym Lee, Pamela Anderson spotykała się z modelem Markusem Schenkenbergiem i wokalistą Robertem J. Ritchie, znanym jako Kid Rock. Przygoda z tym pierwszym skończyła się w 2001, dwa lata później rzuciła Kid Rocka. Jednak w lipcu 2006 ogłoszono, że Anderson i Kid Rock pobiorą się 29 lipca na jachcie przy wybrzeżach Saint-Tropez we Francji[1]. W mediach pojawiały się pogłoski, że małżeństwo zostało wymuszone podejrzewaną ciążą – tym bardziej, że jej agenci odmówili komentarza na ten temat.
Pamela Anderson wystawiła na sprzedaż swój dom w Malibu, zdecydowawszy się na przeprowadzkę w bardziej zaciszne miejsce. W listopadzie pojawiły się wiadomości o poronieniu, które rzekomo przeszła w kanadyjskim Vancouver podczas kręcenia zdjęć do filmu „Blonde and Blonder”. Jeszcze w tym samym miesiącu wniosła pozew o rozwód z Kid Rockiem w związku z występującymi różnicami „nie do pogodzenia”[1].
Filmografia
Aktorka
1989-2001
Słoneczny patrol (Baywatch) jako Casey Jean ‚C.J.’ Parker (1992-1997)
1991-1999
Pan Złota Rączka (Home Improvement) jako Lisa
1993
Good Cop/Bad Cop
Język smoka (Snapdragon) jako Felicity
Słoneczny patrol – Rzeka bez powrotu (Baywatch: River of No Return) jako C.J Parker
1994
Surowa sprawiedliwość (Raw justice) jako Sarah
Umrzyj ze mną (Come Die with Me: A Mickey Spillane’s Mike Hammer Mystery) jako Velda
1995
Baywatch: Forbidden Paradise jako C.J Parker
Nagie dusze (Naked souls) jako Britt
1996
Żyleta (Barb Wire) jako Barb Wire/Barbara Kopetski
1998
1998-2002
V.I.P. jako Vallery Irons
2003
Stripperella jako Stripperella (Erotica Jones) (głos)
Słoneczny patrol – Ślub na Hawajach (Baywatch: Hawaiian Wedding) jako C.J. Parker
Straszny film 3 (Scary Movie 3) jako Becca
2005
Oczytana (Stacked) jako Skyler Dayton
2006
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej jako ona sama
2007
Głupia i głupsza (Blonde and Blonder) jako Dee Dee Twiddle
2008
Superhero jako Niewidzialna Dziewczyna
Producent
1998-2002
V.I.P.
Występy gościnne
1984-1990: Charles in Charge jako Chris (1990)
1990: Married People jako tancerka 1
1991: Top of the Heap jako Romona
1991-1999: Pan Złota Rączka (Home Improvement) jako Lisa
1993-1999: Pomoc domowa (The Nanny) jako Heather Biblow-Imperiali
1996: Port lotniczy (Airport) jako ona sama
1997-2003: Ja się zastrzelę (Just Shoot Me!) jako ona sama
1997: Bobby kontra wapniaki (King of the Hill) jako Cyndi (głos)
1999-2003: Przygody Fry’a w kosmosie (Futurama) jako ona sama / Dixie (głos)
2002: Prawie doskonali (Less Than Perfect) jako Vicki Devorski (2003)
2002: Cleavage jako ona sama
2005: 8 Prostych Zasad jako dziewczyna dyrektora (gościnnie)
Występy niewymienione w czołówce
1991: Jak obrobić Beverly Hills (The Taking of Beverly Hills) jako cheerleaderka
2002: Scooby-Doo jako ona sama
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Tommy’ego
Tommy Lee, właśc. Thomas Lee Bass (ur. 3 października 1962 w Atenach[1]) – amerykański perkusista, głównie znany z glam metalowej grupy Mötley Crüe.
Lee urodził się w Atenach, w Grecji. Jego matka to Miss Grecji z 1957 roku, Vassilikki „Boula” Papadimitrioua. Ojciec Tommy’ego Lee to David Lee Thomas Bass, żołnierz amerykański. W wieku 10 lat uczył się grać na akordeonie, a poza perkusją Lee umie grać też na pianinie. Tommy Lee grał w Mötley Crüe od początku istnienia zespołu (1981) aż do 1999, kiedy to odszedł by rozpocząć karierę solową. Jednak w grudniu 2004 wszyscy oryginalni członkowie Mötley Crüe (w tym Tommy) zebrali się i wyruszyli w trasę koncertową.
Od 1986 do 1993 był w związku z inną modelką i aktorką – Heather Locklear, która zostawiła go, kiedy ją zdradził z gwiazdą porno – Debi Diamond na planie filmu kręconego przez przyjaciela Tommy’ego – Rona Jeremy’ego. Tommy był również żonaty ze słynną kanadyjską modelką Pamelą Anderson, z którą ma dwójkę dzieci. Jedna z ich prywatnych taśm została skradziona w 1997 i opublikowana w internecie. Później Lee spędził 4 miesiące w więzieniu w wyniku wyroku za pobicie Pameli. Od 2009 roku jest związany z Sofią Toufa. 24 lutego 2014 roku para zaręczyła się.
W 2004 Tommy Lee napisał swoją biografię zatytułowaną Tommyland.
Dyskografia
Mötley Crüe
Too Fast for Love (1981)
Shout at the Devil (1983)
Theatre of Pain (1985)
Girls, Girls, Girls (1987)
Dr. Feelgood (1989)
Decade of Decadence (1991)
Mötley Crüe (1994)
Quaternary (1994)
Generation Swine (1997)
Greatest Hits (1998)
Supersonic and Demonic Relics (1999)
Live – Entertainment Or Death (1999)
Millennium Collection (2003)
Music To Crash Your Car To Vol. 1 (2003)
Music To Crash Your Car To Vol. 2 (2004)
Red, White & Crue (2005)
Saints of Los Angeles (2008)
Albumy solowe
Methods of Mayhem (1999)
Never a Dull Moment (2002)
Tommyland: The Ride (2005)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)