Pamela Anderson i Rick Salomon wzięli ponownie ślub


anderson-salomonW 2007 roku Pamela Anderson wyszła za mąż za producenta filmowego, Ricka Salomona. Małżeństwo jednak przetrwało jedynie kilka miesięcy, a niecały rok później zostało oficjalnie unieważnione. Teraz była para znów wzięła ślub!
Już latem zeszłego roku pojawiły się doniesienia, że Anderson i Salomon wrócili do siebie, jednak nie było mowy o ślubie. Teraz wyszło na jaw, że para ponownie jest w sobie zakochana i to tak bardzo, że zdecydowali się ponownie powiedzieć sobie „tak”. Te doniesienia potwierdziła sama Pamela Anderson w rozmowie z portalem E!Online oraz dodała.
– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nasze rodziny cieszą się, że znów jesteśmy razem, a to jest najważniejsze i tylko to się liczy – powiedziała Pamela Anderson.
Najwyraźniej aktorka i jej mąż nie uznają zasady, że „dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi”.
źródło: gala.pl
Wideo – Pamela Anderson i Rick Salomon

Biografia Pameli
Pamela Denise Anderson (ur. 1 lipca 1967 w Ladysmith w Kanadzie)[1] – kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt, związana z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Posiada również amerykańskie obywatelstwo[2].
Pamela Anderson urodziła się 1 lipca 1967 w miejscowości Ladysmith w kanadyjskiej prowincji British Columbia[1]. Jej pradziadek, rodowity Fin – Juho Hyytiainen, opuścił rodzinne miasto Saarijärvi i swoją ojczyznę w 1908[1]. Pamela zyskała tytuł „Dziecka Stulecia” po mylnym uznaniu jej za pierwsze dziecko urodzone w dniu obchodów stulecia Kanady. Tuż po urodzeniu rodzina Andersonów przeprowadziła się do miasteczka Comox[1].
W 1985 ukończyła szkołę średnią Highland w Comox. Trzy lata później przeniosła się do Vancouver i podjęła pracę jako instruktorka fitnessu. Latem 1989 wybrała się ze znajomymi na mecz futbolowy. Podczas przerwy, na stadionowym telebimie pokazała się jej twarz. Tłum żywiołowo zareagował na widok atrakcyjnej, 21-letniej dziewczyny[1]. Wkrótce Pamela przyjęła ofertę kontraktu złożoną przez lokalny browar, skutkiem czego setki plakatów z jej wizerunkiem ozdobiły ściany kanadyjskich pubów. Anderson zdecydowała się pozować dla „Playboya”, pojawiając się na okładce numeru z października 1989[1]. Następnie wyjechała do Los Angeles w celu rozwinięcia dalszej kariery modelki.
Po przeprowadzce do Los Angeles rozjaśniła sobie włosy na jasny blond i przeszła operację powiększenia biustu. W 1991 dostała nieznaczną rolę w popularnym amerykańskim sitcomie Pan Złota Rączka. Następnie obsadzono ją także w roli C.J. Parker w serialu pt. Słoneczny patrol, w którym występowała do 1997. W tym czasie nieprzerwanie pozowała dla magazynu „Outdoor Life”. Rola w Słonecznym patrolu przyniosła jej sporą popularność wśród telewidzów na całym świecie. W 2003 powróciła w filmowej wersji serialu, Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach[1].
W 1996 wystąpiła w filmie Żyleta jako Barbara Rose Kopetski, zostało to przez niektórych błędnie zinterpretowane jako ujawnienie jej prawdziwego nazwiska[3]. Podczas kręcenia zdjęć do filmu Pamela poroniła[1]. W kwietniu następnego roku gościnnie poprowadziła popularny show Saturday Night Live, witając gości następująco: „Wiecie, jeśli macie tremę na scenie – powinniście wystąpić nago!”. To mówiąc rozpoczęła striptiz, odkrywając bieliznę w kolorze cielistym[1]. W tym samym roku zagościła na jednej z dwóch okładek wrześniowego numeru „Playboya” (na drugiej wersji okładki umieszczono modelkę Jenny McCarthy)[1].
We wrześniu 1998 ruszyła produkcja autorskiego serialu Pameli Anderson V.I.P.[1], który jednak spotkał się z chłodnym przyjęciem i ostrą krytyką. Mimo to, zważywszy na sporą liczbę widzów oglądających serial tylko z powodu jej udziału, serial doczekał się czwartego sezonu przed zdjęciem z anteny w 2002. Anderson tłumaczyła się kwestią potrzeby wychowywania dzieci, chociaż wielu sądziło, że skończyła tym samym karierę. Dwa lata później wróciła w świetle błysków fleszy. W maju pojawiła się nago na okładce „Playboya”, po raz pierwszy w swojej karierze pokazując się nago na okładce pisma. Wkrótce jej podobizna znalazła się w magazynach „Stuff” i „GQ”. Zauważono, że biust Pameli Anderson powiększył się od czasu jej zdjęć zrobionych rok wcześniej.
Anderson przyjęła amerykańskie obywatelstwo 12 maja 2004, jednocześnie zachowując dotychczasowe obywatelstwo kanadyjskie w celu ułatwienia rodzicom uzyskania „zielonej karty”. Mieszka w południowej Kalifornii od 1989.
W 2004 ukazała się książka autorstwa Pameli Anderson pt. „Gwiazda”[1]. Opowiada ona historię młodej dziewczyny, która różnymi środkami zamierza zdobyć sławę. Po wydaniu książki wyruszyła w podróż po Stanach, podpisując autografy w sklepach sieci Wal-Mart. Wydana w rok po „Gwieździe” kontynuacja „Star Struck” zdecydowanie bardziej opiera się na osobistych przeżyciach jej i jej byłego męża, perkusisty Tommy’ego Lee[1].
W styczniu 2005 przyznała się do kolejnej operacji wszczepienia implantów silikonowych tłumacząc, że bez nich „nie czuła się sobą”. Stwierdziła również, że nowe implanty są większe od poprzednich[1]. W kwietniu tego samego roku wystąpiła w nowym sitcomie stacji FOX pt. Oczytana, gdzie wcieliła się w rolę Skyler Dayton – imprezowiczki podejmującej pracę w księgarni. Serial wycofano z anteny w maju 2006. Latem kanał Comedy Central wyemitował program The Roast of Pamela Anderson.
W grudniu 2005 stacja NBC ocenzurowała występ Pameli Anderson na pianinie Eltona Johna. Podczas gdy artysta wykonywał utwór, Anderson tańczyła bez stanika z wymalowanymi gwiazdami na piersiach. NBC doszło do wniosku, że nagranie nie nadawało się do emisji w szczytowych godzinach oglądalności. W marcu następnego roku ogłoszono, że Pamela Anderson otrzyma własną gwiazdę na kanadyjskiej „Ścieżce sławy”[1] w uznaniu jej długoletniego stażu modelki i aktorki. Jest ona dopiero drugą modelką, która dostąpiła tego zaszczytu. Miesiąc później, jako pierwsza osoba spoza biznesu muzycznego, poprowadziła galę kanadyjskich nagród muzycznych Juno.
Obecnie występuje w show The Beauty of Magic u boku holenderskiego sztukmistrza Hansa Kloca. Od 22 marca 2010 do 5 maja 2010 brała udział w X edycji Tańca z gwiazdami jej partnerem tanecznym był Damian Whitewood, zajęli 6 miejsce.
Pamela Anderson jest miłośniczką sportu motorowego. W 2013 roku została właścicielką zespołu w GT Series – Race Alliance[4].
Życie prywatne
Oprócz uzyskania statusu znanej modelki i aktorki, Anderson wciąż skupia na sobie sporo uwagi mediów za sprawą jej głośnego życia prywatnego. Informacje o jej związkach przez lata opisywało wiele gazet na całym świecie. 19 lutego 1995 wyszła za Tommy’ego Lee, perkusistę zespołu Mötley Crüe[1], po zaledwie czterech dniach znajomości. Para dorobiła się dwóch synów, Brandona i Dylana[1]. Jako żona Tommy’ego nosiła podwójne nazwisko: Anderson Lee. Zanim para na dobre zerwała ze sobą kontakty, Pamela Anderson dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód i tyle samo razy z Tommym się schodziła. W marcu 2002 doniosła, że zaraziła się od męża wirusem zapalenia wątroby typu C, prawdopodobnie na skutek używania tych samych igieł do tatuażu[1]. W miesiąc później zaczęła prowadzić swoją własną rubrykę w magazynie kobiecym „Jane”. W październiku 2003 stwierdziła ironicznie na antenie programu radiowego Howarda Sterna, że nie liczyła, że mogłaby przeżyć następne dziesięć do piętnastu lat. Wiele stron internetowych i pism bulwarowych potraktowała tę wypowiedź poważnie.
Z domu Pameli i Tommy’ego skradziono prywatną taśmę wideo z zapisem ich aktów seksualnych. Cały materiał znalazł się w Internecie. W natychmiastowej reakcji, Pamela Anderson pozwała do sądu firmę, która rozprowadzała nagranie. Na rzecz małżeństwa zasądzono kwotę w wysokości półtora miliona dolarów wraz z opłatą adwokacką z tytułu zysków ze sprzedaży filmu. Nagrany przed słynną taśmą małżeńską film z Pamelą i Bretem Michaelsem, wokalistą grupy Poison w rolach głównych, również znalazł się w Internecie. Klatki z filmu po raz pierwszy pojawiły się na łamach magazynu „Penthouse” w marcu 1998. Fenomen taśmy Pameli i Tommy’ego stworzył nową niszę na rynku filmów porno, inspirując wiele gwiazd do nagrywania swoich wyczynów łóżkowych i publikowania ich w internecie (świadomie lub nie).
Od czasu rozwodu z Tommym Lee, Pamela Anderson spotykała się z modelem Markusem Schenkenbergiem i wokalistą Robertem J. Ritchie, znanym jako Kid Rock. Przygoda z tym pierwszym skończyła się w 2001, dwa lata później rzuciła Kid Rocka. Jednak w lipcu 2006 ogłoszono, że Anderson i Kid Rock pobiorą się 29 lipca na jachcie przy wybrzeżach Saint-Tropez we Francji[1]. W mediach pojawiały się pogłoski, że małżeństwo zostało wymuszone podejrzewaną ciążą – tym bardziej, że jej agenci odmówili komentarza na ten temat.
Pamela Anderson wystawiła na sprzedaż swój dom w Malibu, zdecydowawszy się na przeprowadzkę w bardziej zaciszne miejsce. W listopadzie pojawiły się wiadomości o poronieniu, które rzekomo przeszła w kanadyjskim Vancouver podczas kręcenia zdjęć do filmu „Blonde and Blonder”. Jeszcze w tym samym miesiącu wniosła pozew o rozwód z Kid Rockiem w związku z występującymi różnicami „nie do pogodzenia”[1].
Filmografia
Aktorka
1989-2001
Słoneczny patrol (Baywatch) jako Casey Jean 'C.J.’ Parker (1992-1997)
1991-1999
Pan Złota Rączka (Home Improvement) jako Lisa
1993
Good Cop/Bad Cop
Język smoka (Snapdragon) jako Felicity
Słoneczny patrol – Rzeka bez powrotu (Baywatch: River of No Return) jako C.J Parker
1994
Surowa sprawiedliwość (Raw justice) jako Sarah
Umrzyj ze mną (Come Die with Me: A Mickey Spillane’s Mike Hammer Mystery) jako Velda
1995
Baywatch: Forbidden Paradise jako C.J Parker
Nagie dusze (Naked souls) jako Britt
1996
Żyleta (Barb Wire) jako Barb Wire/Barbara Kopetski
1998
1998-2002
V.I.P. jako Vallery Irons
2003
Stripperella jako Stripperella (Erotica Jones) (głos)
Słoneczny patrol – Ślub na Hawajach (Baywatch: Hawaiian Wedding) jako C.J. Parker
Straszny film 3 (Scary Movie 3) jako Becca
2005
Oczytana (Stacked) jako Skyler Dayton
2006
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej jako ona sama
2007
Głupia i głupsza (Blonde and Blonder) jako Dee Dee Twiddle
2008
Superhero jako Niewidzialna Dziewczyna
Producent
1998-2002
V.I.P.
Występy gościnne
1984-1990: Charles in Charge jako Chris (1990)
1990: Married People jako tancerka 1
1991: Top of the Heap jako Romona
1991-1999: Pan Złota Rączka (Home Improvement) jako Lisa
1993-1999: Pomoc domowa (The Nanny) jako Heather Biblow-Imperiali
1996: Port lotniczy (Airport) jako ona sama
1997-2003: Ja się zastrzelę (Just Shoot Me!) jako ona sama
1997: Bobby kontra wapniaki (King of the Hill) jako Cyndi (głos)
1999-2003: Przygody Fry’a w kosmosie (Futurama) jako ona sama / Dixie (głos)
2002: Prawie doskonali (Less Than Perfect) jako Vicki Devorski (2003)
2002: Cleavage jako ona sama
2005: 8 Prostych Zasad jako dziewczyna dyrektora (gościnnie)
Występy niewymienione w czołówce
1991: Jak obrobić Beverly Hills (The Taking of Beverly Hills) jako cheerleaderka
2002: Scooby-Doo jako ona sama
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Ricka
Richard Allan „Rick” Salomon (ur. 24 stycznia 1968), amerykański producent filmowy i celebutante znany ze swoich relacji z różnych sławnych kobiet, w tym EG Daily, Shannen Doherty , Paris Hilton i Pamela Anderson .
Salomon urodził się w Neptune, New Jersey , syna byłego wiceprezesa w Warner Bros , Robert Jess Salomon. Dorastał w Wayside sekcji Ocean Township, Monmouth County, New Jersey . Był właścicielem witryny z hazardem online. [1]
Życie prywatne
Poker
Salomon jest znany, jak wielkim domu odtwarzacz gry w Los Angeles, często uczestnicząc w małych gier sławna lub prywatnych. Salomon pojawił się drugi sezon z PokerStars Big Game w tygodniu dwa.
Małżeństwa
W 1995 Salomon poślubił aktorkę głos Elizabeth Daily. Para miała dwie córki, Hunter i Tyson, [7] , zanim rozwód w 2000 roku.
Trzy lata później, Salomon poślubił aktorka Shannen Doherty . Małżeństwo zostało unieważnione po siedmiu miesiącach. [8]
W dniu 29 września 2007 r. Salomon i aktorka Pamela Anderson wystąpiła o zezwolenie na zawarcie małżeństwa w Las Vegas . Anderson powiedział talk show Ellen DeGeneres we wrześniu, że była zaangażowana, ale nie imię Salomon, odnosząc się do narzeczonego tylko jako gracz w pokera. [9] para byli małżeństwem w dniu 6 października 2007 r. podczas przerwy między godzina dziewiętnasta i godzina dwudziesta druga przedstawia z „Hans Klok jest Beauty of Magic” w Planet Hollywood miejscowości, gdzie Anderson wystąpi w roli asystenta magika. [10] Salomon i Anderson rozdzielone mniej niż dziesięć tygodni później, 14 grudnia, Anderson złożyła pozew o rozwód powołując się pogodzić różnice . [11]
Dwa dni po ogłoszeniu rozwodu, Anderson i Salomon widziano razem na zakupy. Anderson później zamieścił wiadomość na swojej stronie internetowej wskazuje, para były pogodzenia. [11] Jednakże, w dniu 28 grudnia 2007 r. pełnomocnik Anderson złożyła dowód doręczenia wezwania w Los Angeles Superior Court w zakresie roszczenia o rozwód. [12] W lutym 2008 r. Anderson złożyła mieć małżeństwo unieważnione powołując oszustwa w uzasadnieniu. W następnym miesiącu, Salomon wniósł także o stwierdzenie nieważności powołując oszustwa. [13] małżeństwo zostało oficjalnie unieważnione w dniu 24 marca 2008 roku. [14]
Filmografia
aktor
2009 Bez mojej zgody My Sister’s Keeper Komornik Bert
2006 Alpha Dog Sprzedawca
2000 Bob’s Video Doug
producent
2002 American Girl (producent wykonawczy)
seriale
2004-2011 Ekipa Entourage (gościnnie) (on sam)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz