Pamela Anderson i Dan Hayhurst wzięli ślub


Pamela-AndersonPameli Anderson (53 l.) raczej nie trzeba przedstawiać. Gwiazda zawsze będzie już kojarzona ze swoją kultową rolą w „Słonecznym patrolu”. Kilka miesięcy temu głośno było również o jej piątym małżeństwie, które trwało zaledwie 12 dni! Teraz Pamela ma szóstego męża i zapowiedziała, że kończy karierę…

Anderson wyszła za mąż i… już nie wraca. Gwiazda zapowiedziała na swoim Instagramie, że kończy ze swoją karierą w social media. Pod pożegnalnym zdjęciem na Instagramie napisała:

„To jest mój ostatni post zarówno na Instagramie, jak i Twitterze oraz Facebooku. Nigdy tak naprawdę nie interesowały mnie media społecznościowe. Teraz kiedy osiadłam już w życiu, które mnie inspiruje poprzez czytanie i przebywanie w naturze, czuję się wolna”.

To jeszcze nie koniec rewelacji z życia Pameli! Gwiazda po raz szósty wyszła za mąż! Wybrankiem jej serca jest Dan Hayhurst, ochroniarz gwiazdy. Czy tym razem małżeństwo przetrwa dłużej niż 12 dni?

Pamela wygląda na zakochaną. W rozmowie z „DailyMail” zwierzyła się, że „Jestem dokładnie tam, gdzie chciałam być – w objęciach mężczyzny, który naprawdę mnie kocha”.

Ceremonia zaślubin odbyła się w wigilię Bożego Narodzenia w Vancouver. Sakramentalne „tak” powiedziała w swoim rodzinnym domu bez tłumu gości i świadków.

Może ochroniarz okaże się tym jedynym? Para miała zbliżyć się do siebie w trakcie lockdownu, przebywając ze sobą przez całe dnie.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Pameli

Pamela Denise Anderson[1][2] (ur. 1 lipca 1967 w Ladysmith)[3] – kanadyjska aktorka, producentka i modelka pochodzenia fińskiego, rosyjskiego i angielskiego[4], działaczka na rzecz praw zwierząt, związana z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA)[5]. Posiada również amerykańskie obywatelstwo[6]. Występowała w roli C.J. Parker w serialu Słoneczny patrol[7] i jako Vallery Irons w serialu V.I.P.[8]

Urodziła się w miejscowości Ladysmith w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska[9] jako córka fachowca od naprawy pieców Barry’ego i kelnerki Carol (z domu Grosco) Andersonów[10]. Jej pradziadek ze strony ojca, rodowity Fin – Juho Hyytiäinen, opuścił rodzinne miasto Saarijärvi i swoją ojczyznę w 1908[3]. Pamela zyskała tytuł „Dziecka Stulecia” po mylnym uznaniu jej za pierwsze dziecko urodzone w dniu obchodów stulecia Kanady. Tuż po urodzeniu rodzina Andersonów przeprowadziła się do miasteczka Comox[3].

W 1985 ukończyła Highland Secondary School w Comox. Trzy lata później przeniosła się do Vancouver i podjęła pracę jako instruktorka fitnessu[11]. Latem 1989 wybrała się ze znajomymi na mecz futbolowy. Podczas przerwy, na stadionowym telebimie pokazała się jej twarz. Tłum żywiołowo zareagował na widok pięknej, 21-letniej dziewczyny[3]. Wkrótce Pamela przyjęła ofertę kontraktu złożoną przez lokalny browar, skutkiem czego setki plakatów z jej wizerunkiem ozdobiły ściany kanadyjskich pubów. Anderson zdecydowała się pozować dla Playboya, pojawiając się na okładce numeru z października 1989[3]. Następnie wyjechała do Los Angeles w celu rozwinięcia dalszej kariery modelki. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 41 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

2 komentarze do “Pamela Anderson i Dan Hayhurst wzięli ślub”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *