Osbourne’owie ratują swoje małżeństwo


Sharon i Ozzy OsbourneKryzys zażegnany? Ozzy Osbourne (67 l.) i jego żona Sharon (63 l.) udali się na terapię małżeńską.
Informacja o definitywnym rozstaniu małżonków obiegła media na początku maja. Tabloidy donosiły, że para tym razem ma już siebie tak dość, że nie mogą na siebie patrzeć. Ponadto, Sharon Osbourne miała żal do męża o jego romans z młodą fryzjerką.

W jednym z wywiadów wyznała, że musi sobie to wszystko przemyśleć, gdyż nie jest łatwo rozstać się po ponad trzydziestu latach małżeństwa. Dodała jednak, że jest jej przykro i jest przygotowana na rozwód.

Teraz dowiadujemy się, że jednak dała mężowi kolejną szansę. „Nadal mam wątpliwości, czy mogę mu zaufać po tych wszystkich kłamstwach” – powiedziała w rozmowie z „The Sun”. Dodała, że zgodziła się na terapię małżeńską i ma nadzieję, że to pomoże.

Trzymamy kciuki!
źródło: pomponik.pl

Biografia Sharon

Sharon Rachel Osbourne née Arden (ur. 9 października 1952 w Londynie) – brytyjska osobowość telewizyjna, businesswoman, aktorka, menedżerka muzyczna, organizatorka rockowego festiwalu muzycznego Ozzfest.

Urodziła się 9 października 1952 w rodzinie żydowskiej, jako córka Dona Ardena, byłego menedżera zespołu Black Sabbath i jego żony Hope Shaw, tancerki baletowej. Jej rodzinne nazwisko brzmiało oryginalnie Levy, zostało zmienione w 1944 przez ojca aktorki[1].

Od 1982 roku jest żoną muzyka Ozzy’ego Osbourne, z którym ma trójkę dzieci – Jacka, Kelly oraz Aimee.

Występowała w licznych programach telewizyjnych (m.in. The Osbournes, Rock of Love: Charm School), w angielskiej telewizji prowadziła autorskie show The Sharon Osbourne Show, była jurorką brytyjskiej edycji programu X Factor oraz amerykańskiej edycji programu Mam Talent!. W roku 2013 ponownie została jurorką brytyjskiej edycji X Factor.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Ozzy’ego

Ozzy Osbourne właściwie John Michael Osbourne (ur. 3 grudnia 1948 w Birmingham) – brytyjski wokalista, muzyk i autor tekstów. Wieloletni członek heavymetalowego zespołu Black Sabbath. Od 1980 roku prowadzi karierę solową. Do 2010 roku nagrał dziesięć albumów studyjnych pozytywnie ocenianych przez krytyków muzycznych. Na początku XXI wieku zyskał status celebryty, dzięki udziałowi w reality show The Osbournes. W rankingu 100 najlepszych wokalistów heavy-metalowych wszech czasów (100 Greatest Heavy Metal Vocalists of All Time) amerykańskiego magazynu muzycznego Hit Parader zajął 8. miejsce[3]. Z kolei w 2009 roku został sklasyfikowany na 10. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records[4].

Osbourne urodził się 3 grudnia 1948 roku w Aston (Birmingham) w Anglii[5]. Ojciec John, by utrzymać szóstkę dzieci, pracował jako ślusarz narzędziowy w General Electric Company, z kolei matka Lillian – w firmie komponentów samochodowych Lucas[6]. Osbourne pseudonim Ozzy zyskał jeszcze w szkole podstawowej. Nauka sprawiała mu trudności; sam twierdził, że cierpi na dysleksję[7]. Jako czternastolatek zainteresował się muzyką The Beatles, kiedy to usłyszał pierwszy singel grupy. Edukację porzucił rok później. Podejmował się różnych prac, m.in. w fabryce samochodów i rzeźni. Spędził również kilka tygodni w Więzieniu Winson Green za włamanie do sklepu z odzieżą.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 3 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *