Omenaa Mensah i jej partner powitali kolejne dziecko

Omenaa Mensah została matką po raz drugi! Pogodynce udało się zachować informacje o ciąży i porodzie w kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami. Jakiej płci jest drugie dziecko Mensah? Kiedy przyszło na świat? Sprawdź, co wiemy!
Teraz już wiadomo, dlaczego popularna prezenterka pogody na wiele miesięcy zniknęła z telewizji. Matka 15-letniej Vanessy chciała zachować informacje o swojej kolejnej ciąży w tajemnicy przed wszystkimi. Trzeba przyznać, że pięknej pogodynce i bizneswoman udało się to nad wyraz dobrze. O narodzinach drugiego dziecka Omeny media i fani dowiedzieli się dopiero teraz, czyli kilka miesięcy po porodzie i to prosto od źródła. Dziennikarka zdradziła, że po raz drugi została mamą w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Jak tłumaczy swoją decyzję o zachowaniu wszystkiego w sekrecie?
Mensah zdradziła, że w przypadku tej ciąży i porodu drugiego dziecka chciała zrobić wszystko na swoich warunkach, czyli bez udziału tabloidów, portali plotkarskich i wścibskich fanów.

– Jest tak, że jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki i szanujesz ten wspaniały czas, jest to marzenie, które w końcu się spełnia, chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą, nie musisz w taki sposób promować siebie, robisz to dla siebie i swoich bliskich. Postanowiłam, że nie będę się afiszować ze swoim życiem prywatnym. Po drugie, jak się jest po 30 i drugi raz zostaje się mamą to inaczej się na pewne rzeczy patrzy. Chce się mieć je tylko dla siebie – wytłumaczyła Omenaa Mensah.

Omenaa nie odpowiedziała wprost, jakiej płci jest drugie dziecko, ale można podejrzewać, że tym razem prezenterka przywitała na świecie chłopca. Skąd te przypuszczenia? Gwiazda TVN wyznała, że spełniło się jej marzenie, a nie jest tajemnicą, że dziennikarka od dawna pragnęła mieć syna.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Omenie
Amma Omenaa Mensah (ur. 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze) – dziennikarka i prezenterka w telewizjach: TVN, TVN Meteo Active, TVN24, TTV i Domo+; przedsiębiorca, właścicielka marki meblowej Ammadora[1], współinwestorka energooszczędnego osiedla Osada Borkowo[2] w Borkowie, założycielka i prezes fundacji Omenaa Foundation[3] oraz ekspert z zakresu autoprezentacji.
Jest córką Polki (Izabelli) i Ghańczyka (Opoku). Jej matka ukończyła naukę na kierunku „Ochrona środowiska” na Politechnice Wrocławskiej, a ojciec jest z wykształcenia kardiochirurgiem.
Skończyła szkołę podstawową w Swarzędzu oraz Liceum Ekonomiczno-Społeczne w Poznaniu. Studiowała na kierunku „Zarządzanie i marketing” na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. W latach 2001-2004 studiowała stosunki międzynarodowe (specjalizacja „Europeistyka”) na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie w 2005 obroniła pracę magisterską. Jest doktorantką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie studiów o profilu ekonomiczno-społecznym. Jej zainteresowania naukowe dotyczą Afryki Subsaharyjskiej.
Swój pierwszy biznes OMI HAIR, polegający na stylizowaniu afrykańskich fryzur, założyła na studiach. Do czesnego dorabiała także jako modelka, pracując zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Kilka słów z Wikipedii o porodach
Poród (również rozwiązanie, narodziny) – u samic ssaków łożyskowych oraz torbaczy wydalenie płodu[1][2] i łożyska[2] z macicy samicy kończące ciążę.
Poród jest fizjologicznie spowodowany dojrzałością płodu[2]. Przebieg oraz czas trwania procesu jest różny w zależności od gatunku[2]. Może trwać od kilkunastu minut u klaczy nawet do kilku godzin (u świń fizjologicznie 2-5 godzin)[2]. Regulacja odbywa się na drodze hormonalnej za sprawą rozwinięcia osi podwzgórze-przysadka-kora nadnerczy u płodu[2].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz