Omenaa Mensah i Jakub Pawłowski rozwiedli się


mensah-pawlowskiOmenaa Mensah i jej mąż, biznesmen Jakub Pawłowski, rozwiedli się wczoraj po drugiej rozprawie w tej sprawie.

Jak donosi „Fakt”, para opuściła sąd w dobrych nastrojach, a nawet… wspólnie telefonowali do rodziny, by poinformować jej członków o ustaleniach z sali rozpraw.

Byli małżonkowie wsiedli razem do taksówki, którą… pojechali na wspólne zakupy.

Piękna Omenaa Mensah, na co dzień pogodynka stacji TVN i była uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”, i biznesmen Jakub Pawłowski byli małżeństwem od siedmiu lat. Choć wspólnie wychowywali córkę Omeny z poprzedniego związku, 11-letnią Vanessę, to wiedli osobne życie. Mensah na co dzień mieszka bowiem w Warszawie, a Pawłowski prowadzi swoje interesy w Poznaniu.
źródło: gala.pl

Jeszcze kilka lat temu Omenaa mówiła „Kuba to mój pierwszy mąż i mam nadzieję, ostatni. W życiu nie pokochałabym mężczyzny, który by nie pokochał mojego dziecka, albo którego moje dziecko nie akceptuje”. W udzielanych wywiadach tak tłumaczyła brak informacji w prasie o życiu i karierze męża: „Jakub nie jest próżny, nie kręci go jakoś ten cały medialny zgiełk. Dlatego niechętnie fotografuje się ze mną. Zajmuje się swoimi biznesami i tyle.”

Mąż Omeny Mensah zawsze wzbudzał duże zainteresowanie wśród dziennikarzy. Przystojny, tajemniczy, zawsze na uboczu, w cieniu swojej żony. Żadnych romansów, scen zazdrości, wywiadów dla magazynów lifestylowych.
źródło: mowimyjak.pl

Tagi: rozwód

Biografia Omeny

Amma Omenaa Mensah (ur. 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze) – fotomodelka, prezenterka pogody w telewizjach TVN, TVN Meteo i TVN24.
Jest córką Polki i Ghańczyka. Swoje dzieciństwo, wraz ze swoim nieżyjącym bratem (Asybi) i matką spędziła w Swarzędzu. Ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Pracowała jako modelka, wzięła udział m.in. w sesjach zdjęciowych dla magazynów „Playboy” i „CKM”.

W TVN Meteo prowadziła również Pogodę na stoku, Szkółkę narciarską, Pogodę na rower i Pogodę na narty. Występowała w erotycznym programie stacji TVN 7 i TVN Red Light. W TVN współprowadziła także program Projekt Plaża.

W 2007 uczestniczyła w V edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, gdzie jej partnerem był Rafał Maserak. Para zajęła 6. miejsce.

Była tzw. ambasadorką bielizny firmy Corin[1].

5 listopada 2012r. podczas gali Concordia Design w Poznaniu, została twarzą marki Wool Star promując najnowszą Kolekcję Pantera[2]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 337 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *