Olga Kalicka i Cezary Nowak zaręczyli się


Olga Kalicka zaręczona! Aktorka, która w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko, pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym od swojego ukochanego. Sprawdź, kiedy odbyły się zaręczyny!

Kalicka i jej partner Cezary Nowak w styczniu po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” i jej ukochany przywitali na świecie syna. Para postanowiła również wziąć ślub. 25-latka w weekend podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Choć Olga ani słowem nie wspomniała o zaręczynach, to jej fani od razu zwrócili uwagę na biżuterię zdobiącą jej palec serdeczny. Na profilu aktorki szybko pojawiły się komentarze z gratulacjami. Część internautów stwierdziła nawet, że w taki sposób aktorka zrobiła swoim obserwatorom prawdziwy „test na spostrzegawczość”. Aktorka potwierdziła potem domysły fanów i ujawniła, że zaręczyny odbyły się już w zeszłym roku, czyli przed narodzinami jej pierwszego dziecka.

Związek Kalickiej i Nowaka to dowód na to, że miłość swojego życia można poznać już w szkole. Aktorka i jej partner znają się bowiem już od kilkunastu lat. Od gimnazjum byli nierozłączni – siedzieli nawet razem w jednej ławce podczas lekcji. Na okres studiów stracili ze sobą kontakt – Czarek wyjechał na studia do Stanów Zjednoczonych. Jednak po jego powrocie odnowili kontakt, a wieloletnia przyjaźń przerodziła się w miłość.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Oldze

Olga Kalicka (ur. 4 sierpnia 1993 w Piasecznie) – polska aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna.

Wychowywała się w Piasecznie. W 2011 zagrała w filmie Andrzeja Barańskiego Księstwo. W latach 2011–2012 grała Kasię Cieplak w serialu Plebania. W kolejnych latach zagrała w serialach Galeria, Prawo Agaty czy Na dobre i na złe. Od 2011 wciela się w rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Od 2016 gra Justynę Górską w serialu M jak miłość.

W 2013 rozpoczęła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od stycznia 2018 jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat[1].

W 2016 brała udział w szóstej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie miejsce w finale. W czerwcu 2018 ogłoszono, że poprowadzi polsatowski program World of Dance Polska. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach

Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 74 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *