Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są razem


Paparazzi przyłapali Olgę Bołądź (33 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) na czułościach w centrum Warszawy.
Gwiazdor „Pitbulla” i była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego to nowa para w polskim show-biznesie. Są razem od połowy maja. Poznali się na planie nowego filmu Patryka Vegi „Botoks” i niemal natychmiast się sobą zauroczyli.
Jak mówią osoby z ich bliskiego otoczenia, są nierozłączni. Razem jedzą, pracują, plotkują i niemal bez przerwy obsypują się czułościami.
Paparazzim udało się sfotografować ich na parkingu – namiętny pocałunek był tak długi, że zmęczony aktor aż musiał spocząć na murku.
W jednym z niedawnych wywiadów Fabijański wyznał, że jego dotychczasowe życie było jednym wielkim pijaństwem, „szedł po bandzie z imprezami, alkoholem i codziennie budził się z poczuciem braku”. „Długo tkwiłem w totalnej ciemności” – powiedział. Związek z Olgą wydaje się więc światełkiem w tunelu.
Co więcej, udowadnia, że Sebek nie jest tylko ekscentrycznym socjopatą, jak lubi o sobie mówić. A może Bołądź właśnie to w nim ujęło?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Olgi
Olga Bołądź (ur. 29 lutego 1984 w Toruniu) – polska aktorka filmowa i teatralna.
W 2007 ukończyła PWST w Krakowie[1]. W tym samym roku jeszcze w trakcie studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. Następnie studiowała na akademii imienia Stelli Adler (Stella Adler Academy of Acting and Theatre) w Los Angeles[2]. Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru[1], warszawskiego Teatru „Polonia”[3] i innych. W Barcelonie grała po hiszpańsku[4]. W 2010 w parze z Łukaszem Czarneckim brała udział w XI edycji Tańca z gwiazdami, zajmując 4. miejsce[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Sebastiana
Sebastian Fabijański (ur. 14 czerwca 1987[1] w Warszawie) – polski aktor[2].
Studiował w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie i w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015[1]. Popularność przyniosły mu seriale Tancerze[3] i Misja Afganistan[4]. Na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za najlepszy profesjonalny debiut aktorski za filmy Jeziorak i Miasto 44[5]. Również za debiut w tych filmach otrzymał nagrodę im. Andrzeja Konica na 29. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)