Ola Jordan i James Jordan planują dziecko?


Ola Jordan (35 l.) nie ukrywa, że marzy o dziecku… Nowa jurorka „Tańca z gwiazdami” zdążyła już wkraść się w łaski widzów. Pochodząca z Nasielska tancerka Jordan od 18 lat mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii i wszyscy ją tam dobrze znają.
15 lat temu właśnie na Wyspach poznała męża, tancerza i choreografa Jamesa Jordana (39).
Zawodowe obowiązki nie pozwalały im jednak do tej pory pomyśleć o potomstwie.
Ostatnio jednak marzenia o powiększeniu rodziny powróciły.

„Zawsze coś przeszkadzało,ale mimo to miałam w głowie myśl o dziecku. To była brakująca część naszego życia” – wyznała „Rewii” tancerka.

Teraz jednak znowu pojawił się problem. Ola pracuje w Polsce, a mąż został w Londynie.
„Mam nadzieję, że do mnie przyleci” – dodaje.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Oli
Aleksandra „Ola” Jordan (z domu Grabowska, ur. 30 września 1982 r. [2]) to polska profesjonalna tancerka tańca towarzyskiego. Wystąpiła jako profesjonalistka w brytyjskim programie telewizyjnym Strictly Come Dancing od 2006 do 2015 roku. Po wygraniu turnieju mistrzowskiego w rodzinnej Polsce Jordan przeniosła się do Anglii i rozpoczęła nową współpracę z Jamesem Jordanem. Oni pobrali się 12 października 2003 r. [3] i mieszkają w pobliżu Maidstone w hrabstwie Kent. [4] W 2018 Aleksandra roku została sędzią w konkursie Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami w Polsce.
Jordan tańczy od dwunastego roku życia, kiedy jej szkoła reklamowała klub taneczny. Przed tańcem z Jamesem Jordansem tańczyła z Przemkiem Łowickim w Polsce. Wygrała Otwarte Mistrzostwa Polski w 1999 roku i zajęła 12 miejsce w Mistrzostwach Świata w roku następnym [3].
Pierwszy zarejestrowany taniec Oli i Jamesa Jordana jako partnera pojawił się w Dutch Open w 2000 roku [5], ale nie zmienili się zawodowo do 2003 roku. Para wycofała się na chwilę, aby uczyć tańca latynoamerykańskiego w Hongkongu, choć ponownie przeszli na zawodowstwo w 2005 r., po tym, jak przegrali rywalizację. [6] [7] W maju 2006 r. para zajęła drugie miejsce w turnieju Blackpool Professional Rising Stars Latin [8], a w listopadzie zajęła trzecie miejsce w British Championships for Professional Latin. [9]
Kilka słów z Wikipedii o Jamesie
James Jordan (ur. 13 kwietnia 1978 r.) [1] to angielski tancerz i choreograf. Jego partnerem tanecznym jest jego żona Ola Jordan, z którą w 2000 roku przeszedł na zawodowstwo. W sierpniu 2014 roku wziął udział w czternastej serii Celebrity Big Brother. Ukończył ją na trzecim miejscu. Powrócił jako All-Star na dziewiętnastą serię, gdzie został eksmitowany na trzynastym miejscu.
Jordan urodził się w Gillingham, Kent, [2] i uczęszczał do szkoły katolickiej St John Fisher w Chatham. [2] Zaczął tańczyć w wieku 13 lat. Teraz tańczy z żoną, Olą. Ola tańczyła wcześniej z Przemkiem Łowickim w Polsce; James wcześniej tańczył z Agnieszką Melnicka, ale rozstali się w 1999 roku. Tańczył także z Kate Pothecary (1996) i Elisabeth Haraldsdottir (październik 1997 – grudzień 1997). [3]
W 2010 roku był choreografem w So You Think You Can Dance. Od 2014 roku mieszka w pobliżu Maidstone w hrabstwie Kent, [2] blisko rodziny, która mieszka na wyspie St. Mary’s w Medway.
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz