Ola Ciupa i Danny Ferreri są razem?


Ola Ciupa i Danny FerreriOla Ciupa i Danny Ferreri są parą. Ukochany modelki znanej ze współpracy z Donatanem i Cleo, to popularny komik, którego filmy mają miliony wyświetleń na YouTube. Sprawdź, co jeszcze wiemy na jego temat.

Modelka, która zyskała ogromną popularność dzięki występowi z Donatanem i Cleo na Eurowizji 2014, pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które nie pozostawia żadnych złudzeń. 28-latka potwierdziła związek z młodszym od siebie o cztery lata youtuberem, Dannym Ferrerim. „Słowianka Donatana” zrobiła to za pomocą romantycznej fotografii, na której chłopak całuje ją w policzek. Ta sama fotka w zimowej scenerii pojawiła się zresztą jednocześnie na jego profilu. Sprawdź, co wiemy o nowym partnerze Ciupy już teraz poniżej.

Danny Ferreri naprawdę ma na imię Daniel i urodził się 15 stycznia 1995. Pochodzi z Bielska-Białej. Ma 170 cm wzrostu. Zanim rozpoczął karierę internetowego komika, próbował swoich sił m.in. w sporcie. W latach 2012-2013 grał na pozycji napastnika w klubach piłkarskich Podbeskidzie Bielsko-Biała i LKS Czaniec. Kanał na YouTube założył w marcu 2018. Jego zabawne filmiki, głównie parodie, mają na ten dzień w sumie już niemal 90 mln wyświetleń.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Oli

Aleksandra Ciupa, występująca w mediach głównie jako Ola Ciupa (ur. 1 sierpnia 1990 w Radomsku) – polska modelka, prezenterka telewizyjna i celebrytka, która zdobyła popularność po występie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014).

W 2016 ukończyła studia magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi[1]. Jej praca magisterska dotyczyła wpływu diety na wygląd oraz kondycję skóry[1].

W 2013 została I wicemiss Mazowsza 2013, a także brała udział w wyborach Miss Polski 2013, gdzie dotarła do etapu półfinałowego. W tym samym roku została finalistką Foto Models Poland 2013. W sierpniu została prezenterką programu Discostacja na kanale iTV[2], a także zagrała w teledysku do piosenki „Czegoś ciągle mi brak” zespołu disco polo Mega Dance. Modelka pojawiła się także w klipach do dwóch innych utworów grupy – „Siódme niebo” i „Jesteś już przy mnie”[3].

W listopadzie premierę miał teledysk do utworu Donatana i Cleo „My Słowianie”, w którym gościnnie wystąpiła Ciupa[2]. Klip zyskał popularność w kraju[4]. W lutym utwór został wybrany na propozycję reprezentującą Polskę w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w 2014[5], a Ciupa została jedną z modelek, które pojawiły się na scenie podczas prezentacji konkursowej piosenki w półfinale i finale konkursu w Kopenhadze[6]. Podczas występów wcieliła się w rolę praczki i ubrana była w skąpy strój Słowianki. Występ był szeroko komentowany w międzynarodowych mediach[7], a kreacja celebrytki została określona przez redakcję szwedzkiego dziennika Aftonbladet jako „seksistowska”[8]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o YouTube, na którym swój kanał ma Ferreri

YouTube – serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Prezesem od 2014 roku jest Susan Wojcicki.

Według Google, w 2010 dziennie na YouTube umieszczanych było ponad 85 tys. filmów, zajmujących ok. 2400 GB[3].

Najpopularniejszym filmem na YouTube jest teledysk do utworu „Despacito” na kanale Luis Fonsi Oficial. Klip ma 5,942 mld wyświetleń (stan na 3 lutego 2019)[4]. Jest też filmem z największą liczbą łapek w górę i ma ich ponad 31,8 mln (stan na 3 lutego 2019). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 57 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *