Odeta Moro i Konrad Komornicki są razem


Wiosna to idealny czas na miłość. Odeta Moro i Konrad Komornicki to kolejna para, która zaistniała właśnie na polskich salonach. Para zaliczyła właśnie pierwsze oficjalne wyjście. Partner Odety, pojawił się na imprezie, żeby wesprzeć swoją ukochaną w charytatywnych działaniach.

Moro powraca do show-biznesu w wielkim stylu. O dziennikarce robi się coraz głośniej. Wszystko za sprawą programu „Agent Gwiazdy”. To właśnie Odeta okazała się być czarnym charakterem drugiej edycji, co dla wielu było nie lada zaskoczeniem. Niewiele wiadomo było o życiu prywatnym dziennikarki, ale teraz ulega to zmianie. Na Instagramie Moro znajdziemy jej zdjęcia z nowym ukochanym! Odeta i Komornicki to nowa para w polskim show-biznesie.

Zaledwie wczoraj swój związek w social mediach potwierdziła Marcelina Zawadzka. Okazuje się, że piękna Miss Polonia 2011 i prowadząca „Pytanie na śniadanie” jest w związku z Mikołajem Roznerskim. Zakochanych już okrzyknięto jedną z najpiękniejszych par w polskich mediach.

Kilka tygodni temu swoją miłością pochwaliła się także Karolina Pisarek. Modelka i finalistka programu „Top Model” związała się z Damianem Kordasem, zwycięzcą programu „Masterchef”. Teraz okazuje się, że w polskim show-biznesie debiutuje nowa para!

Moro jest w związku z Konradem. Para podczas wczorajszych Charytatywnych Zawodach Dziennikarzy zadebiutowała na czerwonym dywanie. Kim jest Komornicki? To znany biznesmen, który w przeszłości pełnił funkcję szefa Biura Ochrony i Informatyki w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego. Podobno przez jakiś czas związany był z Anną Popek.

Dziś Odeta i Konrad potwierdzają informacje o związku.

Na zdjęciu poniżej Moro i Komornicki

źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Odety

Odeta Moro[1], wcześniej Odeta Moro-Figurska (ur. 17 czerwca 1978 w Olsztynie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

W latach 2000–2003 związana była z telewizją muzyczną Viva Polska. W latach 2004–2005 była gospodynią autorskiego talk-show Ja tylko pytam na antenie TV4. Do sierpnia 2009 prowadziła w TVP2 Pytanie na śniadanie. Od stycznia 2010 do czerwca 2012 prowadziła z Markiem Zającem program Kawa czy herbata? w TVP1.

Jest założycielką fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo” oraz autorką i organizatorem akcji Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko skierowanej do kobiet w ciąży i młodych rodziców. Jest pomysłodawcą i wydawcą płyty z bajkami dla dzieci Bajki w trasie i na czasie.

Wiosną 2015 roku wzięła udział w programie Celebrity Splash!, jednak odpadła na etapie odcinków eliminacyjnych. W 2015 prowadziła programy Apetyt na zdrowie i Studio Active w TVN Meteo Active. Od września 2015 roku prowadziła wraz z Piotrem Jaworskim i Jarosławem Budnikiem poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry! w Radiu Złote Przeboje, a od stycznia 2017 jest tam gospodynią weekendowego programu Morowy weekend. Wiosną 2017 wzięła udział w reality-show TVN-u Agent – Gwiazdy, w którym była agentem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *