Norbi i Marlena Jagłowska rozwiedli się


Norbi JaglowskaNorbi (43 l.) dwa lata temu był tak pewien swoich uczuć do drugiej żony Marleny, że odnowił z nią przysięgę małżeńską. Niestety, para właśnie się rozstała!
– Jest mi z nią super! – zapewniał w kwietniu br. – Wzięliśmy ślub, żeby czuła się żoną, a nie nałożnicą. A dwa lata temu odnowiliśmy przysięgę małżeńską na Florydzie.
Tygodnik „Twoje Imperium” odkrył jednak, że para zdążyła się już rozwieść! Nie wiadomo, czy do rozstania doszło przed zapewnieniami artysty o miłości do żony, czy już po nich.
Gdy dziennikarze pisma zadzwonili do niego z prośbą o komentarz, ten nie krył zaskoczenia:
– Nie chcę się wam spowiadać. Nie zaprzeczę informacjom o rozwodzie, ale też ich nie potwierdzę. Chcę żyć spokojnie, unikając zamieszania dotyczącego moich spraw osobistych.
Na pytanie, czy będzie ukrywał nową partnerkę, odparł: – Nie sądzę, bym z kolejną partnerką miał się pokazywać na salonach. Myślę, że będę tego unikał.
Powodów rozstania nie wyjawia też Marlena Jagłowska. Jej zdaniem „dzisiejsze związki są po prostu inne niż te kiedyś”.
– Nie muszą opierać się na rodzinie. Każdy z nas może mieć swoje życie. Jeśli ktoś potrzebuje wolności, należy mu ją zwrócić, w sytuacji, gdy tak będzie najlepiej dla wszystkich. Zresztą życie płynie dalej, nigdy nie wiadomo, gdzie nas poniesie. Ja żyję chwilą, nie myślę o przyszłości – mówi „Twojemu Imperium”.
Kobieta przyznaje też, że nadal pomieszkuje z Norbim, na pytanie jednak, czy rozważa powrót do niego, oświadcza, że nie.
– To była wspólna decyzja. Norbert jest cudownym, inteligentnym, uroczym człowiekiem i zawsze pozostanie moją bratnią duszą. Kiedy spotykają się ludzie wartościowi, ich relacja także staje się wyjątkowa i może trwać wiecznie. A rozwód nie ma znaczenia, to tylko papier, formalność…
źródło: pomponik.pl
Biografia Norbiego
Norbi, właściwie Norbert Dudziuk (ur. 2 maja 1972 w Ostródzie) – polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny[1].
Pracował m.in. w Radiu Olsztyn czy w TVP Olsztyn[1]. W 1997 roku debiutancki album Norbiego „Samertajm” zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku[2] oraz był nominowany do tytułu Fonograficzny debiut roku[2]. Prowadził również teleturnieje Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier, emitowane na antenie telewizji TVN i TVN Gra[1]. Jest także jednym z bohaterów książki „Odnaleźć dobro” autorstwa Marzanny Graff-Oszczepalińskiej[3].
W 2007 roku zespół Wet Fingers wykonał remix przeboju „Kobiety są gorące”, do którego nakręcono teledysk[4]. W 2011 roku Norbi wziął udział w nagraniu utworu „Mazurski cud”[5] powstałego w ramach akcji „Mazury Cud Natury”, promującego region Mazur[6]. Autor kompozycji Krzysztof „Dżawor” Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra „Petera” Wiwczarka z Vader oraz Pawła „Draka” Grzegorczyka z zespołu Hunter[6].
W styczniu 2013 roku wystąpił gościnnie w utworze „Wiem, że Ciebie chcę” grupy Coolers[7][8].
Od 6-20 marca 2015 brał udział w trzeciej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami[9]. Odpadł w trzecim odcinku, zajmując 10. miejsce[9]. Jego partnerką taneczną była Nina Tyrka[9].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)