Nicolas Cage ma już nową dziewczynę?


Nicolas CageWygląda na to, że Nicolas Cage (52 l.) szybko się pocieszył po rozstaniu z żoną…
O końcu małżeństwa aktora z jego trzecią żoną, Alice Kim, media donosiły zaledwie kilka dni temu. Jego znajomy zdradził, że para była w separacji już od stycznia tego roku.

Teraz dowiadujemy się, że Cage najprawdopodobniej ma już nową dziewczynę!

W zagranicznych mediach ukazały się zdjęcia z restauracji, na których widać, jak całuje tajemniczą kobietę. Jak widać, dość szybko się pocieszył…

Nicolas Cage i partnerka
źródło: pomponik.pl

Biografia Nicolasa

Nicolas Cage, właściwie Nicolas Kim Coppola (ur. 7 stycznia 1964 na Long Beach w stanie Kalifornia) – amerykański aktor filmowy, bratanek reżysera Francisa Forda Coppoli.

Urodzony w rzymskokatolickiej rodzinie Amerykanina włoskiego pochodzenia Augusta Floyda Coppoli, scenarzysty, profesora komparatystyki, i pochodzącej z Niemiec Joy Vogelsang, choreografki i tancerki baletowej, która chorowała na chroniczną depresję. Ma dwóch braci – Christophera i Marca. Jego dziadek Carmine Coppola był kompozytorem, a babka Italia Pennino była aktorką.

Jego rodzice rozwiedli się w 1976. Uczęszczał do Beverly Hills High School, gdzie wystąpił w przedstawieniu Clifforda Odetsa Złoty chłopak (Golden Boy). Mając 15 lat, podjął naukę w American Conservatory Theatre w San Francisco. Później studiował aktorstwo u renomowanej nauczycielki Peggy Feury. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w telewizyjnym filmie Najlepsze czasy (Best of Times, 1981). Rok później trafił na kinowy ekran w melodramacie komediowym Beztroskie lata w Ridgemont High (Fast Times at Ridgemont High, 1982) z Seanem Pennem, Jennifer Jason Leigh, Judge’em Reinholdem, Forestem Whitakerem i Anthonym Edwardsem w obsadzie. Następnie dostał rolę zbuntowanego punka Randy’ego w komedii romantycznej Dziewczyna z Doliny (Valley Girl, 1983) oraz pojawił się w dramacie kryminalnym swojego stryja, Francisa Forda Coppoli, Rumble Fish (1983) u boku Matta Dillona, Diane Lane, Mickeya Rourke, Toma Waitsa i Laurence’a Fishburne’a.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *