Nicolas Cage i Alice Kim rozstali się


Cage i Kim Trzecie małżeństwo Nicolas Cage (52 l.) już wkrótce przejdzie do historii.
Aktor był już trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Patricią Arquette, rozstał się po sześciu latach związku, a jego drugie małżeństwo – z Lisą Marie Presley – przetrwało zaledwie dwa lata.
W lutym 2004 roku Cage w jednej z restauracji w Los Angeles poznał 20-letnią wówczas kelnerkę, Alice Kim. Kobieta tak mu się spodobała, że od razu poprosił ją o numer telefonu. Para zaręczyła się w błyskawicznym tempie – po zaledwie dwóch miesiącach znajomości, a cztery miesiące później byli już małżeństwem. Rok później na świat przyszedł ich syn, Kal-Ela.
Zagraniczne media donoszą, że to już koniec 12-letniego małżeństwa pary! Znajomy aktora zdradził w rozmowie z „People”, że Nicolas i Alice byli w separacji już od pół roku. Teraz zdecydowali się definitywnie zakończyć swój związek.
Nie wiadomo, co było przyczyną ich rozstania. Nieoficjalnie mówi się, że wpływ na to miały długi aktora oraz jego niekontrolowane wybuchy złości.
Jak na hollywoodzkie standardy, wytrzymali ze sobą zaskakująco długo…
źródło: pomponik.pl
Biografia Nicolasa
Nicolas Cage, właściwie Nicolas Kim Coppola (ur. 7 stycznia 1964 na Long Beach w stanie Kalifornia) – amerykański aktor filmowy, bratanek reżysera Francisa Forda Coppoli.
Urodzony w rzymskokatolickiej rodzinie Amerykanina włoskiego pochodzenia Augusta Floyda Coppoli, scenarzysty, profesora komparatystyki, i pochodzącej z Niemiec Joy Vogelsang, choreografki i tancerki baletowej, która chorowała na chroniczną depresję. Ma dwóch braci – Christophera i Marca. Jego dziadek Carmine Coppola był kompozytorem, a babka Italia Pennino była aktorką.
Jego rodzice rozwiedli się w 1976. Uczęszczał do Beverly Hills High School, gdzie wystąpił w przedstawieniu Clifforda Odetsa Złoty chłopak (Golden Boy). Mając 15 lat, podjął naukę w American Conservatory Theatre w San Francisco. Później studiował aktorstwo u renomowanej nauczycielki Peggy Feury. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w telewizyjnym filmie Najlepsze czasy (Best of Times, 1981). Rok później trafił na kinowy ekran w melodramacie komediowym Beztroskie lata w Ridgemont High (Fast Times at Ridgemont High, 1982) z Seanem Pennem, Jennifer Jason Leigh, Judge’em Reinholdem, Forestem Whitakerem i Anthonym Edwardsem w obsadzie. Następnie dostał rolę zbuntowanego punka Randy’ego w komedii romantycznej Dziewczyna z Doliny (Valley Girl, 1983) oraz pojawił się w dramacie kryminalnym swojego stryja, Francisa Forda Coppoli, Rumble Fish (1983) u boku Matta Dillona, Diane Lane, Mickeya Rourke, Toma Waitsa i Laurence’a Fishburne’a.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz