Nicky Hilton i James Rothschild zaręczyli się


hilton-rothschildPo raz kolejny potwierdza się, że pieniądze kochają pieniądze. A dziedzice fortun – innych dziedziców. Mniej znana siostra Paris Hilton, Nicky, zaręczyła się właśnie ze swoim chłopakiem, Jamesem Rothschildem, potomkiem słynnej rodziny bankierów. Oświadczyny odbyły się w zeszły weekend, nad jeziorem Como we Włoszech, gdzie para poznała się w 2011 roku podczas ślubu modelki Petry Ecclestone i Jamesa Stunta.

Wybrali się na romantyczną, rocznicową wycieczkę w weekend – cytuje informatora Us Weekly. On zabrał ją łódką na środek jeziora Como i oświadczył się, ukląkł na kolano i takie tam. To było niesamowicie romantyczne i piękne.

Dziedzic fortuny bankierów już wcześniej zadbał o wszystkie szczegóły, a przede wszystkim o akceptację rodziny Hiltonów.

W zeszłym miesiącu przyleciał z Anglii – gdzie mieszka – do Stanów aby poprosić jej rodziców o jej rękę! – dodaje informator.

Radości z zaręczyn nie kryje Paris, która zamieściła na Instagramie zdjęcie z entuzjastycznym podpisem.

Gratulacje Nicky z okazji twoich zaręczyn! Tak się cieszę! Będziesz najpiękniejszą panną młodą! Tak urocza para! Tak bardzo was kocham oboje! – emocjonowała się Paris.

Dla 30-letniej Nicky, a właściwie Nicholai Olivii Hilton, to już drugie małżeństwo. W 2004 roku w Las Vegas poślubiła Todda Andrew Meistera, swojego przyjaciela z dzieciństwa. Związek został jednak unieważniony.
źródło: pudelek.pl

Biografia Nicky

Nicholai “Nicky” Olivia Hilton (ur. 5 października 1983) – amerykańska modelka, projektantka mody, aktorka i dziedziczka części sieci hoteli Hilton, a także około 5-15% fortuny jej ojca.

Rodzina
Nicky Hilton urodziła się 5 października 1983 roku w Nowym Jorku. Nicky jest drugim z czworga dzieci Richarda Hiltona i Kathy Richards. Jej siostrą jest Paris Hilton, a bracia to Barron Nicholas Hilton i Conrad Hughes Hilton.

Edukacja
Nicky w 1987 roku rozpoczęła edukacje w prestiżowej szkole The Buckley w Sherman Okasa w Kalifornii. Również tam do szkoły chodziła jej siostra Paris Hilton jak i Nicole Richie i Kimberly Stewart po przeprowadzce do Nowego Jorku uczyła się w szkole High School: Convent of the Sacred Heart na Manhattanie, do której również uczęszczała Lady Gaga.

Kariera
Razem ze swoją starszą siostrą Paris zaczęła pojawiać się na przyjęciach w celu zwrócenia na siebie uwagi. Razem z nią pracowała również jako modelka w agencji modelek Trumpa. Potem zdecydowała się jednak na pracę jako reporterka w stacji telewizyjnej E!

Projektantka mody
W 2004 roku Nicky Hilton wypuściła na rynek własną linię odzieżową – Chick by Nicky Hilton. W 2002-2005 projektowała torebki dla japońskiej marki Samantha Thavasa. W 2007 wypuściła kolekcje ubrań nazwaną Nicholai, którą wystawiła podczas New York Fashion Week. W 2008 zaprezentowała kolekcję ubrań podczas Tygodnia Mody Mercedes-Benz.

Życie prywatne
15 sierpnia 2004 roku, Nicky Hilton poślubiła Todda Andrew Meistera, biznesmena z Manhattanu, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie 3 miesiące – do 9 listopada 2004. Nicky była także związana z Davidem Katzenbergiem, w latach 2007-2011.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 187 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *