Nicki Minaj i Meek Mill rozstali się?


Minaj i Mill Nicki Minaj zaprzeczyła, jakoby zerwała z Meekiem Millem.
– Brawa dla tych wymyślonych historii – napisała na Twitterze. – Ktoś jest gotowy na jutrzejszy koncert?
Była to reakcja na doniesienia plotkarskich serwisów, że para zerwała, po tym, jak Meek Mill próbował nakłonić ukochaną, by zamieszkała z nim w Filadelfii, gdzie musi przebywać w domowym areszcie. Przypomnijmy, że para spotyka się od początku 2015 roku.
Występ, o którym Minaj wspomina we wpisie odbył się w The Forum, w kalifornijskim Inglewood.
Trzeci i na razie ostatni album Nicki Minaj, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku.
Amerykanka jest też producentką serialu „Nicki” o jej życiu i karierze, i również pojawi się w obsadzie. Zagrała też w komedii „Barbershop: The Next Cut”. Z kolei drugi longplay rapera, „Dreams Worth More Than Money”, pochodzi z czerwca 2015 roku.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Nicki
Nicki Minaj, właściwie Onika Tanya[2] Maraj (ur. 8 grudnia 1982 w Port of Spain[3]) – raperka, piosenkarka, autorka tekstów i aktorka urodzona na Trynidadzie i Tobago, w wieku 5 lat wraz z rodziną przeniosła się do Nowego Jorku.
Kariera
W 2009 dołączyła do Young Money Entertainment, wytwórni muzycznej zarządzanej przez Lil Wayne’a[4]. Powstały wówczas singel „BedRock”, nagrany przez Minaj we współpracy z Lloydem, zajął drugie miejsce w notowaniu Billboard Hot 100. Od tego momentu raperka nagrała wiele duetów z artystami amerykańskiej branży fonograficznej, między innymi Christiną Aguilerą, Mariah Carey, Usherem, Ludacrisem, Lil Wayne’em czy Robinem Thicke. W kwietniu 2010 wyszedł pierwszy singel Minaj, „Massive Attack”, nagrany z Seanem Garrettem[5]. Singiel nie odniósł większego sukcesu; w zestawieniu Billboard Hot 100 zadebiutował na 122. miejscu, notując je jako najwyższe. Na początku czerwca 2010 premierę miał drugi singiel artystki, „Your Love”. Piosenka zanotowała dużo lepsze pozycje na listach przebojów w USA, na liście Billboard Hot 100 debiutując na 51. pozycji, a osiągając jako najwyższe miejsce 14. W listopadzie 2010 ukazał się debiutancki album Nicki „Pink Friday”. Artystkę usłyszeć można będzie też na piątym albumie Rihanny, barbadoskiej wykonawczyni muzyki pop i R&B, „Loud” w piosence Raining Men. W 2014 roku premierę będzie mieć film The Other Woman, w którym zagra Nicki Minaj jako asystentka Cameron Diaz.
Życie prywatne
Minaj identyfikuje się jako osoba biseksualna[6][7]. Choć niejednokrotnie podkreślała, że interesują ją tak mężczyźni, jak i kobiety, nigdy jednak nie była związana z osobą tej samej płci[8]. W wieku 17 lat Onika zaszła w nieplanowaną ciążę, którą postanowiła usunąć. Jej ojciec był narkomanem, o czym Onika wspomina w piosence „Autobiography”.
Filmografia
2014: Inna kobieta jako Lydia
Dubbing
2012: Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów jako Steffie
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Meeka
Meek Mill, właściwie Robert RahMeek Williams[1] (ur. 6 maja 1987 r.) – amerykański raper pochodzący z Filadelfii w stanie Pensylwania. Pierwotnie związany z wytwórnią Grand Hustle Records, a od lutego 2011 r. z Maybach Music Group. W marcu 2011 roku Mill znalazł się na liście Freshman Class of 2011, magazynu XXL[2].
Kariera
5 kwietnia 2011 roku ukazał się debiutancki singel rapera pt. „Tupac Back” z udziałem Ricka Rossa. Utwór promował kompilację wytwórni Maybach Music Group pt. Self Made Vol. 1. Tego samego roku wydał kolejny singel „Ima Boss”, także z udziałem Rossa. Pierwsza piosenka odniosła umiarkowany sukces plasując się na 31. miejscu notowania Hot R&B/Hip-Hop Songs i na 22. listy Hot Rap Songs. „Ima Boss” okazał się większym sukcesem bowiem osiągnął 22. pozycję na liście Hot R&B/Hip-Hop Songs.
W lutym 2012 roku MTV uplasowało rapera na 7. miejscu listy „Hottest MCs in the Game” (z ang. „Najgorętszych MC w grze (w hip-hopie))[3]. 10 maja 2012 roku raper dołączył do Roc Nation – przedsiębiorstwa rozrywkowego, które zajmuje się menedżmentem i publikacją muzyki[4]. 30 października 2012 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu rapera pt. Dreams and Nightmares[5]. 19 czerwca 2012 r. ukazał się pierwszy singel pt. „Amen”, w którym gościnnie wystąpili Jeremih i Drake[6]. Drugi singel pt. „Young & Gettin’ It” wydano w październiku 2012 r.
29 czerwca 2015 roku odbyła się premiera drugiego solowego albumu rapera pt. Dreams Worth More Than Money. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni Maybach Music Group, Atlantic Records oraz Dream Chasers Records. Płyta zadebiutowała na szczycie amerykańskiej listy notowań Billboard 200 ze sprzedażą 214 752 egzemplarzy w pierwszym tygodniu[7].
Dyskografia
Dreams and Nightmares (2012)
Dreams Worth More Than Money (2015)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)