Nick Carter i Lauren Kitt wzięli ślub

carter-kittW ubiegły weekend Nick Carter oficjalnie zniknął z listy „kawalerów do wzięcia”. Idol nastolatek, gwiazda Backstreet Boys, w sobotę poślubił swoją długoletnią partnerkę, Lauren Kitt.
Szczegóły ceremonii do samego końca utrzymywane były w tajemnicy. Para powiedziała sobie „tak”, na brzegu oceanu, w Santa Barbara. Lauren na tę okazję ubrała długą, białą suknię, a włosy, upięte w niski kok, skryła pod długim welonem. Na liście, obok setki innych gości, znaleźli się koledzy Nicka z Backstreet Boys: Howie Dorough, A.J. McLean i Brian Littrell. Po złożeniu przysięgi, para zatonęła w długim pocałunku. „To był najdłuższy ślubny pocałunek, jaki kiedykolwiek widziałem” – opowiada jeden z weselnych gości w rozmowie z Daily News – „Nick i Lauren wyglądali na oszalałych z miłości.”
Chociaż Carter jeszcze jakiś czas temu zarzekał się, że do końca życia zostanie kawalerem, Lauren, aktorka i instruktorka fitness, musiała naprawdę zawrócić mu w głowie. Para poznała się w 2008 roku podczas kręcenia filmu instruktażowego o fitnessie, a w 2013 roku Nick poprosił Lauren o rękę. Zanim Carter zdobył się na odwagę i spytał Lauren czy zostanie jego żoną, przez dwa tygodnie nosił w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Oświadczył się podczas rejsu na Florydzie, wkładając na palec Lauren siedmiokaratowy pierścionek z brylantem.
Po ceremonii, Nick napisał na Twitterze: „To był najszczęśliwszy dzień mojego życia. Poślubiłem moją najlepszą przyjaciółkę i kobietę moich marzeń”.
Do pełni szczęścia zabrakło tylko brata Nicka, Aarona, który nie mógł przybyć na ślub, z powodu obowiązków służbowych.
źródło: kobieta.interia.pl
Biografia Nicka
Nickolas Gene Carter (ur. 28 stycznia 1980 roku w Jamestown, w stanie Nowego Jorku) – amerykański muzyk i wokalista muzyki pop, jeden z członków zespołu Backstreet Boys, aktor.
Ma angielsko-niemiecko-irlandzko-walijskie pochodzenie ze strony matki Jane Spaulding i żydowskie ze strony ojca Roberta Eugene’a Cartera. Ma piątkę rodzeństwa – bliźnięta: brata Aarona i siostrę Angel (ur. 7 grudnia 1987), dwie siostry – Leslie Barbarę (ur. 6 czerwca 1986) i Robertę 'Bobbie Jean’ BJ oraz przyrodnią siostrę Ginger z pierwszego małżeństwa ojca i przyrodniego brata Kandena z nowego małżeństwa ojca. Jego rodzice rozwiedli się.
Mając dziesięć lat pojawił się na kinowym ekranie w filmie fantasy Tima Burtona Edward Nożycoręki (Edward Scissorhands, 1990) u boku Johnny’ego Deppa i Winony Ryder. Trzy lata później stał się jednym z pięciu wokalistów boysbandu Backstreet Boys. W 2002 roku ukazała się jego solowa płyta „Now Or Never”.
Spotykał się z Britney Spears, Willą Ford, Asun Ortega, Izabelle Filling, Angie Taylor, Dalene Kurtis, Kayą Jones z Pussycat Doll i Ashlee Simpson. Uznany za głównego promotora i przyczynę popularności Paris Hilton. To poprzez związek z Carterem (od stycznia do lipca 2004) Hilton po raz pierwszy została zaprezentowana szerszej publiczności. Od 2008 roku jest związany z Lauren Kitt.
Dyskografia
albumy solowe
2002: Now Or Never – #17 USA (Złota Płyta), #9 Włochy
2002: BEFORE The Backstreet Boys 1989-1993
2011: I’m Taking Off
single
2002: Help Me
2002: Do I Have to Cry for You
2003: I Got You #74 Austria, #87 Niemcy
2009: Beautiful Lie feat Jennifer Paige
2011: Just One Kiss
2011: Love Can’t Wait
2011: Burning Up (feat. Briton “Briddy” Shaw)
Bonus 2002-2003
Don’t Walk Away
End Of Forever
Forever Rebel
Love To Love (Backstreet Boys)
Not Like You
Payback
Rockstar Baby
Scandalicious
Shout
There For Me (z Melissą Schuman)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz