Nelly Furtado i jej mąż rozstali się


Nelly Furtado (38 l.) została singielką! Jej małżeństwo z Demacio Castellonem przeszło do historii!

Piosenkarka przez ostatnich pięć lat nie udzielała się muzycznie i unikała mediów. Dopiero niedawno zdecydowała się wrócić do nagrywania, a co za tym idzie także do show-biznesu. Wydała płytę „The Ride”.

Okazuje się, że nowy rozdział w karierze zbiegł się z nowym etapem w jej życiu prywatnym.

Nelly potwierdziła właśnie, że ostatecznie rozstała się z mężem!

Zdradziła także, że tak naprawdę ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu.

„Aktualnie jestem singielką” – powiedziała w programie „Loose Women” i zażartowała, że ktoś powinien zaktualizować jej życiorys w Wikipedii.

Furtado i Castellon byli małżeństwem od ośmiu lat, nie doczekali się wspólnych dzieci. Wychowywali za to razem córkę piosenkarki z poprzedniego związku, Nevis.
źródło: pomponik.pl

Biografia Nelly

Nelly Kim Furtado (ur. 2 grudnia 1978 w Victorii, Kolumbia Brytyjska[1]) – kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów, producent muzyczny i aktorka.

Furtado urodziła się w Victorii (Kolumbia Brytyjska), w Kanadzie. Jest potomkinią portugalskich imigrantów, Marii Manueli i José António Furtado, którzy wyemigrowali z wyspy São Miguel (Azory) do Kanady we wczesnych latach 60[2]. Otrzymała imię na cześć olimpijskiej gimnastyczki, Nellie Kim. Posługuje się angielskim, portugalskim oraz hiszpańskim. W języku hindi potrafi powiedzieć kilka słów, jednak nie posługuje się nim płynnie[3]. Potrafi grać na ukulele, puzonie, keyboardzie oraz gitarze. Pierwsze teksty pisała w wieku 7 lat. Wychowywała się w wierze katolickiej. Ukończyła Mount Douglas Secondary School w Victorii, a następnie przeniosła się do Toronto, gdzie dostała się na uniwersytet i studiowała literaturę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 88 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *