Natasza Urbańska i jej partner zostaną po raz kolejny rodzicami?


urbanska-jozefowiczNatasza Urbańska nie odpuszcza! Janusz Józefowicz w końcu ulegnie i zgodzi się na kolejnego potomka?
Jak donosi tygodnik „Świat i Ludzie”, Nataszka była jedną z pierwszych osób, które pogratulowały Natalii Kukulskiej (40) narodzin małej Laury.
Radosną nowinę o narodzinach dziewczynki 39-letnia Urbańska przyjęła również za dobrą wróżbę, która jej samej daje nadzieję.
Celebrytka marzy o tym, by raz jeszcze zostać mamą!
„Najbliższy rok to zrealizowanie projektu muzycznego, a później przerwa. To będzie czas na… drugie dziecko!” – snuła plany dwa lata temu w jednym z wywiadów.
Niestety, tych marzeń nie podzielał sporo starszy małżonek. Janusz Józefowicz (57 l.) szybko sprowadził ją na ziemie i kazał skupić na karierze.
Teraz jednak celebrytka chce ponoć wykorzystać historię koleżanki jako argument w rozmowie z małżonkiem.
„Właściwie już Natasza odpuściła temat, uznając, że jest już chyba za późno. Powróciła do niego teraz, gdy dowiedziała się, że Natalia Kukulska po czterdziestce urodziła zdrową córeczkę. To Nataszy znowu dało nadzieję” – mówi tygodnikowi osoba z jej otoczenia.
Natasza kończy 40 lat w sierpniu. Nie miałaby nic przeciwko temu, by los także podarował jej Laurkę jak Natalii!
źródło: pomponik.pl
Biografia Nataszy
Natasza Urbańska (ur. 17 sierpnia 1977 w Warszawie) – polska piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz gimnastyczka artystyczna. Od 1993 związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Współwłaścicielka domu mody „MUSES – Urbańska & Komornicka”[1].
Natasza Urbańska urodziła się 17 sierpnia 1977 w Warszawie, jako córka Zofii Urbańskiej i ppłk. Bolesława Urbańskiego (ur. w 1950, zm. 18 stycznia 2012)[2]. Ma starszą siostrę Magdalenę.
Jako dziecko uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej do klubu Legia Warszawa[3]. Jej trenerką była Irina Lortkipanidze[4].
Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie[5]. Studiowała lingwistykę stosowaną, jednak przerwała naukę na trzecim roku, by skupić się na karierze muzycznej[6].
W 1991 wraz z koleżanką poszła na casting do musicalu Metro. Początkowo miała jej kibicować, lecz sama później stanęła w szranki z innymi uczestnikami castingu. Przeszła wszystkie etapy, lecz okazało się, że jest zbyt młoda na występy w teatrze. Po dwóch latach pojawiła się na kolejnych kwalifikacjach. Początkowo przyjęto ją do zespołu jako tancerkę, jednak, gdy aktorka Katarzyna Groniec zachorowała i nie mogła wystąpić w musicalu Metro, Urbańska zastąpiła ją w nim, wcielając się w rolę Anki[4]. W późniejszym okresie Urbańska otrzymała tę rolę na stałe i grała ją na zmianę z Zofią Nowakowską i Natalią Srokocz[4]. Następnie została jedną z asystentek Janusza Józefowicza, dzięki czemu brała udział w przygotowywaniach produkcji telewizyjno-teatralnych w Polsce i na świecie, m.in. Piotruś Pan w Teatrze Muzycznym Roma oraz Romeo i Julia, Panna Tutli Putli i Karuzela marzeń w Studio Buffo[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Janusza
Janusz Władysław[a] Józefowicz (ur. 3 lipca 1959 w Świeciu) – polski choreograf, aktor, scenarzysta i reżyser, z wykształcenia magister sztuki.
Na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymał wyróżnienie za rolę dyplomową (Marco) w spektaklu „Widok z mostu” Artura Millera. Tańca uczył się w Szkole Wokalno -Tanecznej w Koszęcinie i w Pradze, pod kierunkiem wybitnego profesora, Franka Towena. Jego spektakl dyplomowy PWST/1984 r. w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego pt. „Złe zachowanie” był wydarzeniem artystycznym roku. Grano go w warszawskim teatrze „Ateneum”, a od roku 1987 w teatrze „Rampa”, którego Józefowicz został głównym choreografem. Przedstawienie prezentowano prawie w całej Europie i zdobyło szereg liczących się nagród. W lipcu 1990 roku otrzymał od rządu amerykańskiego stypendium na sześciotygodniowy staż dla choreografów z całego świata. Tam pracował z grupą amerykańskich tancerzy nad etiudą własnego pomysłu. Przez rok prowadził również zajęcia choreograficzne w Berlinie Zachodnim – wykładał na berlińskiej Kunst – Forum. Przez dwa lata organizował tzw. Mode-Theater, czyli imprezy w kilku miastach niemieckich, w których uczestniczyli awangardowi plastycy. Angażował do tego również polskich tancerzy i aktorów.
Od listopada 1992 dyrektor artystyczny teatru Studio Buffo. W latach 1999/2000 pedagog w warszawskiej Akademii Teatralnej. W Studio Buffo stworzył studio artystyczne „METRO”, gdzie dzieci i młodzież mają możliwości uczenia się m.in. tańca klasycznego, współczesnego, śpiewu, stepu czy akrobatyki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz